HSC Csíkszereda – Budapešť 6:1 (vége) | DVTK Jegesmedvék – Ferencvárosi TC_dup 2:6 (vége)
HSC Csíkszereda
6:1 (1:0, 5:1, 0:0)
UTE Újpest Budapešť
hétfő 09.09.2013, 16:00MOL Liga

39:44
    A HSC gólt szerzett!

Villámgyorsan válaszol a székely együttes! BECZE TIHAMÉR már a második gólját üti ma!

Gólpassz: Daniel Tranca és Salló Árpád

39:18
    Az Újpest gólt szerzett!

Megtört a jég! Szépít az Újpesti TE! ÓDRY TAMÁS szerzi meg a vendégek becsületgólját.

Gólpassz: Sommer Tamás és Dorner Benjámin

31:57

Bent van az ötödik is! Góga Attila nevéhez fűződik a székelyek ötödik találata.

Gólpassz: Jozef Hruby és Mihály Ede

29:43

Eldőlt a mérkőzés! Becze Tihamér megszerzi csapata negyedik gólját. Három percen belül a háromszor kapitulálnak a vendégek.

Gólpassz: Václav Novák

28:14

Potyognak a gólok! Ezúttal Szőcs Szabolcs veszi be a tehetetlen Hajek kapuját!

Gólpassz: Molnár Zsombor

27:10

Már kétgólos a hazaiak előnye! VÁCLAV NOVÁK második gólját üti a mai mérkőzésen!

Gólpassz: Daniel Tranca

12:54

Góllá érik a vendéglátók fölénye! VÁCLAV NOVÁK góljával megtörik a jég, vezetéshez jut a hazai együttes!

Gólpassz: Becze Timahér és Daniel Tranca

Tinta Sándor

Gólok és gólpasszok: 13. Novák (Becze, Tranca), 28. Novák (Tranca), 29. Szőcs (Molnár Zs.), 30. Becze (Novák), 32. Góga (Hruby, Mihály), 40. Becze (Tranca, Salló) – 40. Ódry (Sommer, Dorner)

HSC Csíkszereda: Ruczuj – Flinta, Nagy, Becze, Mihály, Tranca – Hruby, Goga, Moldován, Novák, Farkas – Kósa, Papp S., Molnár Zs., Szőcs, Bíró – Adorján, Salló, Molnár Z., Hildebrand, Péter
    UTE Újpest Budapešť: Hajek – Horváth, Grigors, Fekti, Virág, Coleman – Maklári, Kuusk, Dorner, Papp Cs., Ódry – Zalavári, Sommer, Szirányi, Dömötör – Hodos

Játékvezetők: Juhász, Druga – Ozsváth, Székely