BFC Siófok – Pécsi MFC 0:2 (vége) | Tatabánya – Ferencvárosi Torna Club 1:4 (vége) | Nyíregyháza – Balmazújváros 0:3 (vége)
ZTE – Kaposvári Rákóczi FC 0:3 (vége) | Sopron – Győr 1:4 (vége) | KTE-Phoenix Mecano – Újpest FC 2:1 (vége)
– Kisvárda 1:0 (vége) | Mezőkövesd Zsóry FC – Debreceni VSC 0:2 (vége) | Diósgyőri VTK – MTK Budapest FC 3:1 (vége)
KTE-Phoenix Mecano
2:1 (0:0)
Újpest FC
szerda 11.09.2013, 18:00 • Széktói Stadion, Kecskemét • Magyar Ligakupa

A Kecskeméti TE egy rendkívül hajtós, közepes színvonalú mérkőzésen 2-1-re legyőzi az Újpest FC csapatát, így 5 nyeretlen meccs után újra győz Bekő Balázs együttese.
    A találkozó összes gólja, szám szerint 3 a második félidőben született, az adok-kapokból pedig a hazaiak jöttek ki jobban!
    Kecskeméti TE – Újpest FC 2-1
    Köszönjük figyelmüket! (19:49:33)

92

92
    De már újra kecskeméti lábakon vándorol a játékszer

91
    Csillag csalódottan teszi be a 91. percben, Banai még az utolsó támadás reményében előrerúgja

90
    Kettő perc a hosszabbítás

90
    Kicsit hosszú Patvaros felé a passz

88
    Gréczi három méterre a kaputól, óriási lehetőséget küld fölé!

87
    Csillag remek átadására Oussou nem figyelt, ha időben kapcsol, megszerezhette volna a harmadik hazai gólt

86
    Gréczit indítják hosszan a jobb szélen, de rövid a fiatal játékos beadása

85
    Farkas András Patvarossal való kényszerítőzése kudarcba fullad

84
    Oussout keresnék középen, aki csak belekap a játékszerbe, irányítani már nem tudja

82
    Fernandezt Gréczi belépője után az öltözőbe kell kísérni, kilenc emberrel folytatja a vendég csapat.