BFC Siófok – Pécsi MFC 0:2 (vége) | Tatabánya – Ferencvárosi Torna Club 1:4 (vége) | Nyíregyháza – Balmazújváros 0:3 (vége)
ZTE – Kaposvári Rákóczi FC 0:3 (vége) | Sopron – Győr 1:4 (vége) | KTE-Phoenix Mecano – Újpest FC 2:1 (vége)
– Kisvárda 1:0 (vége) | Mezőkövesd Zsóry FC – Debreceni VSC 0:2 (vége) | Diósgyőri VTK – MTK Budapest FC 3:1 (vége)
1:0 (1:0)
Kisvárda Master Good
szerda 11.09.2013, 18:00 • Illovszky Rudolf-Stadion, Budapest • Magyar Ligakupa

A mérkőzést egy 40. percben lőtt Remili gól döntötte el. A második félidőben több helyzete is volt a Vasasnak, de Zamostny kiállítása után a Várda támadt. (19:49:19)

90+1
    2 perc a hosszabítás

87
    A Vasas próbál kontrázni, de szépen zár vissza a Várda.

84
    Lakatos beadását Barzó töri le, így nem volt veszélyes.

83
    Baarzó lőtt 16 méterről kapu fölé.

80
    Nagyon nyom a Kisvárda az egyenlítésért.

80
    Pavlov lövését védi bravúrral Németh.

78
    Mindkét csapat cserélt a Vasasnál Remili helyén Szedlár, még a Várdánál Soós Tibor helyén Bouard.

77
    A szabadrúgást Cseke fejeli kapura, de Nacsa fogja.

76
    Tóth György rántotta le Remilit.

72
    Farkas helyén Nagy Bálint játszik tovább.

72
    Vida Máté passzol az ötösön álló Remilihez passzol, aki csúnyán fölé rúgja.

68
    Zamostny egy leshelyzet után megsértette a játékvezetőt, aki ezért kiállította.

68
    Remili szabadrúgását védi Nacsa bravúrral.

65
    Horváth László rúgta föl Hohmannt, ezért sárgalapot kapott.

64
    Üveges lőtt 30 méterről, de Németh még a lécre tudta tolni, szép lövés volt!

61
    Gál Mátyás helyén Nagyházi a pályán.

Pap Csaba

Kommentátort keresünk a Kisvárda Master Good csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 40. Remili

Lapok:   37. Üveges (VSE), 65. Horváth L. (VSE), 76. Tóth Gy. (VSE)   68. Zamostny (VAS)

: Németh G. – Recklet, Nagy G., Schulz, Engel (Horváth L. 12.) – Gál M. (Nagyházi 61.), Cseke B., Vida M., Hohmann – Zamostny, Remili (Szedlár 78.)
    Kisvárda Master Good: Nacsa – Farkas M. (Nagy B. 72.), Kornutyak, Soós T. (Bouard 78.), Tóth Gy. – Varga A, Üveges – Lakatos, Barzó, Kapacina (Horváth L. 60.) – Pavlov

Játékvezetők: Nagy Róbert – Varga Zsolt, Sothy András