BFC Siófok – Pécsi MFC 0:2 (vége) | Tatabánya – Ferencvárosi Torna Club 1:4 (vége) | Nyíregyháza – Balmazújváros 0:3 (vége)
ZTE – Kaposvári Rákóczi FC 0:3 (vége) | Sopron – Győr 1:4 (vége) | KTE-Phoenix Mecano – Újpest FC 2:1 (vége)
– Kisvárda 1:0 (vége) | Mezőkövesd Zsóry FC – Debreceni VSC 0:2 (vége) | Diósgyőri VTK – MTK Budapest FC 3:1 (vége)
ZTE FC
0:3 (0:2)
Kaposvári Rákóczi FC
szerda 11.09.2013, 17:30 • ZTE Aréna, Zalaegerszeg • Magyar Ligakupa

A második félidőben már legalább helyzetekig eljutott a fiatalokkal felálló hazai csapat, de gólt nem tudtak szerezni. A 61. percben Vrucina azonban betalált, ezzel beállította a 3:0-ás végeredményt. (19:18:12)

45+1
    Bőle bal oldali szöglete után Babic fejelt a kapu mellé.

89
    Vrucina vezette ki a labdát az alapvonalon túlra.

87
    Jobb oldali beadás után Vrucina fejelt 10 méterről a kapu fölé.

86
    Bíró tört be a 16-oson belülre, majd jobbról, 9 méterről lőtt, azonban jóval a kapu mellé.