Balmazújváros – Dunaújváros 2:3 (vége)
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
2:3 (0:0)
Dunaújváros PASE
vasárnap 22.09.2013, 16:00 • Városi sportpálya, Balmazújváros • Merkantil Bank Liga

Az első félidő góltalansága után a második játékrész igazi gólparádét hozott! A Dunaújváros kezdte a gólpárbajt, majd negyedórára rá Urbin egyenlített. Nem sokáig örülhettek a hazaiak, hisz 2 perc nem telt bele, mikor Ribeiro ismét a vendégeknek szerzett vezetést, majd pár minutummal később Godslove biztosította be a győzelmet a Dunaújvárosnak, Virágh Aladár utolsó perces fejesével csak szépíteni tudott.
    Megszerezte első idegenbeli győzelmét a Dunaújváros, míg a Balmazújváros először vesztett hazai pályán, ráadásul a stadion avatását sem így képzelhették el.
    Köszönöm szépen a figyelmet, legközelebb is tartsanak velünk! (17:59:08)

A játékvezető lefújja a találkozót, a Dunaújváros diadalmaskodott 3-2-re!

90+3
    A Balmazújváros gólt szerzett!

GÓÓL!
    Egy szögletet követően KÓNYA MÁRK fejelt a hálóba 7 méterről, ezzel kozmetikázva az eredményen.

90+2
    A végén még Tóth próbálkozott egy távoli lövéssel, ami tapsot váltott ki a hazai szurkolókból.

90+2
    A hazai drukkerek keservesen káromkodnak fejenként két sort, bizony, ez a stadionavató nem sikerült valami fényesen....

90+1
    Az érdemi dolgok itt már eldőltek, ez látszódik a futballistákon is.

90
    Két perc lesz a hosszabbítás.

89
    Kihasználja utolsó cseréjét a Dunaújváros, Szalai helyére Kocsis Gábor érkezik.

88
    Csehi adta haza Milintének a labdát.

87
    Cserélnek a vendégek, a gólt szerző Ribeiro helyére érkezik Sóron Tibor

86
    Tóth próbálkozása veszélytelen volt a kapura.

86
    Villám Balázs indult meg mélységből, a védők csak hosszú idő után tudták szerelni.

85
    5 perc van hátra a rendes játékidőből, s közel áll a Dunaújváros első idegenbeli győzelméhez az idei szezonban.

84
    Hirtelen gólpárbaj alakult ki, csak kapkodja fejét a néző...

82
    Godslove már 3.-jára talált be ebben a szezonban, ezzel vezeti a házi góllövőlistát házon belül.

81
    A Dunaújváros gólt szerzett!

GÓÓÓL!
    Növelték előnyüket a vendégek!
    GODSLOVE kapott remek labdát a bal szélen, majd egy az egyben vezethette a kijövő Szalma Pálra, aki mellett könnyedén gurította el a labdát, ezzel 2 gólosra növelve csapata előnyét!