MTK-Budapest – Békéscsaba 19:29 (vége) | EKFSC - Globál Safe – Fehérvár 20:37 (vége) | Dunaújvárosi KKA – Győr 24:27 (vége)
MTK-Budapest
19:29 (10:11)
Eubility Group - Békéscsabai Előre NKSE
szombat 28.09.2013, 18:00 • Népfürdő utcai csarnok • Női kézilabda NB1

A mérkőzést megelőzően egyik csapat sem ilyen találkozót képzelt el. Mindkét csapat reménykedett a győzelemben, de álmukban sem gondolták, hogy ez tízgólos különbséggel sikerülhet.
    Az első félidőben fej-fej mellett haladtak a csapatok, majd néhány véleményes játékvezetői ítélet után átvették a vezetést a vendégek.
    A második félidőt egygólos előnyben kezdhették a békéscsabaiak, majd a játékvezetők további működése után fokozatosan léptek meg hazai ellenfelüktől. A végén már teljesen szétesett a BSE-MTK, és ahogy ilyenkor lenni szokott, hazai oldalon már semmi nem sikerült, ellenben a másikon meg minden.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (19:32:47)

60
    Mérkőzés vége. (19:29)

60
    A hazaiak táamdhattak, Kopecz bombája mellé ment. (19:29) (19:29)

60
    BARJÁN betörésből bevágja, ezzel tíz gól a különbség. (19:29) (19:29)

59
    Kimarad a hazai támadás, a Békéscsaba támadhat. (19:28) (19:28)

59
    DOMBI jött be a támadásba, és szerez újabb gólt a vendégeknek. (19:28) (19:28)

58
    KOPECZ lő nagy gólt középről. (19:27) (19:27)

58
    SZABÓ lerohanás végén nem hibázza el a ziccert. (18:27) (18:27)

57
    A hazaiak pontatlanul játszanak, védekezésben szétestek a végére. (18:26) (18:26)

56
    GÁVAI középről eredményes. (18:26) (18:26)

55
    KOPECZ átlövésébe minden dühét beleadta. (18:25) (18:25)

54
    DOMBI jött be támadásba a vendégek oldalán, középről volt eredményes (17:25) (17:25)

53
    BUZSÁKI góljával csökkenti a hazai hátrányt. (17:24) (17:24)

52
    Lerohanásból Gávai ziccerét fogta a hazai kapus. (16:24) (16:24)

52
    Békéscsaba támadással folytatódik a mérkőzés. Kimaradt a vendégek támadása, majd hazai oldalon Fundák ziccere is. (16:24) (16:24)

51
    A Békéscsaba időt kért. (16:24) (16:24)

51
    Emberelőnyben kimarad a hazaiak támadása. (16:24) (16:24)

51
    Szabó kapott két percet. (16:24) (16:24)

50
    GÁVAI betörésből szerez újabb gólt a vendégeknek. (16:24) (16:24)

MTK-Budapest: Hrankai, Kurucz, Kókai (kapusok) – Kulich, Pácz, Fundák, Takács, Fekete, Buzsáki, Kopecz, Petrovszki, Rózsa, Baross, Schneck, Borbás, Barczi
    Eubility Group - Békéscsabai Előre NKSE: Terenyi, Veress, Sipeki (kapusok) – Hanczvikkel, Gávai, Török, Nikolayenko, Csáki, Szabó, Szögei, Dombi, Walfisch, Kelemen, Glusica, Barján, Diószegi

Játékvezetők: Balanti, Szloska