MTK-Budapest – Békéscsaba 19:29 (vége) | EKFSC - Globál Safe – Fehérvár 20:37 (vége) | Dunaújvárosi KKA – Győr 24:27 (vége)
EKFSC - Globál Safe
20:37 (6:18)
Fehérvár KC
szombat 28.09.2013, 18:00 • Eszterházy csarnok, Eger • Női kézilabda NB1

A találkozót a rengeteg hazai hiba döntötte el. Hozzá kell tenni, hogy a Fehérvár játékosai magasabbak és erősebb felépítésűek, így nehezebb volt ellenük mind támadni, mind védekezni. Ezzel az egriek továbbra is a sereghajtók a bajnokságban, míg a vendégek megszerezték negyedik sikerüket idén. (19:26:43)

60
    Mérkőzés vége. (20:37)

60
    Kuhinkó az időn túli hetest vágta mellé. (20:37) (20:37)

60
    Todorovic átlövésből szerzi meg a hazaiak 20. gólját. (20:37) (20:37)

60
    Májer is betalál jobb szélről. (19:37) (19:37)

60
    Pados lövését blokkolták. (19:36) (19:36)

58
    A hazaiak közben kiegészültek. (18:34) (18:34)

58
    Májer harcol ki egy hét méterest. (18:34) (18:34)

57
    Fehér újabb hetest értékesít. (18:34) (18:34)

57
    A vendégek vezetőedzője is besárgul. (17:34) (17:34)

57
    Pados egy az egyben vihette a kapura, Horváth szabálytalankodott feleslegesen. (17:34) (17:34)

57
    Molnár veszti el a labdát. Majd a vendégek is. (17:34) (17:34)

57
    A játék 5-5 ellen most. (17:34) (17:34)

57
    Becséri is megkapja a maga két percét. (17:34) (17:34)

56
    A gól előtt lökte Vaszarit Todorovic, ezzel megvan az első hazai két perc is. (17:34) (17:34)