MTK-Budapest – Békéscsaba 19:29 (vége) | EKFSC - Globál Safe – Fehérvár 20:37 (vége) | Dunaújvárosi KKA – Győr 24:27 (vége)
Dunaújvárosi KKA
24:27 (14:14)
Győri Audi ETO KC
szombat 28.09.2013, 18:00 • Dunaújvárosi Sportcsarnok • Női kézilabda NB1

Az első félidőben az újvárosi csapat méltó ellenfele volt a jobb erőkből álló győri csapatnak, de a második félidőben a hazai csapat egyre jobban fáradt, és így a Győr átvette a vezetést a második félidő felénél, ahonnan már csak a különbség volt kérdéses, végülis 3 gólos győri győzelemmel zárult a találkozó.
    A hazai csapatból mindenképp említést érdemel a két kapus teljesítménye,akik szinte végig meccsben tartották a hazai csapatot, illetve a csapatkapitány Ferling és Bulath is kiemelkedőt nyújtott.
    A vendég csapatból a kapus Lunde, illetve Bulatovic és Amorim nyújtott kiemelkedő teljesítményt. (19:45:10)

Óriási,parázs hangulatú mérkőzésen a végét picivel jobban bírva,de szoros csatában 24-27-re győzött a Győri Audi Eto csapata.