DVTK Jegesmedvék – Corona Brasov Wolves 3:1 (vége) | Nové Zámky – Dab.Docler 4:1 (vége) | Budapešť – HSC Csíkszereda 0:2 (vége)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Corona Brasov Wolves
vasárnap 06.10.2013, 18:00MOL Liga

Szoros mérkőzésen aratott győzelmet a miskolci gárda. Végig vezettek a hazaiak, megérdemelt a győzelmük. A brassóiak tehát nem tudtak visszavágni az egy héttel ezelőtti vereségért.

58:59
    Láda (Miskolci Jegesmedvék) testreütés miatt kiáll két percre.

49:02
    Mastaleriu (ASC Corona Brasov) durva játék miatt ül 2+2 percet. Emellett 10 perces személyiben is részesül.

49:02
    Rafaj (Miskolci Jegesmedvék) durva játék miatt 2+2 perces büntetést kap. Emellett 10 perces személyiben is részesül.

49:02
    Rafaj (Miskolci Jegesmedvék) testreütés miatt kénytelen két percet pihenni.

47:30
    Teljes létszámban a vendégek.

45:30
    Gliga (ASC Corona Brasov) gáncsolás miatt kiáll két percre.

45:02
    A Miskolc gólt szerzett!

JORDAN BENETT KNOX újból kettőre növeli a hazaiak előnyét!

Gólpassz: Matthew Boyle

40:01

A második harmadban egy-egy gólt szereztek a felek, továbbra is a miskolciaknál az előny. Nincs még semmi sem veszve a vendégeknek, továbbra is nyílt a találkozó.

Maradjanak velünk!

Tinta Sándor

Gólok és gólpasszok: 18. Knox (Metcalfe, Faith), 29. Tóth (Hajós), 46. Knox (Boyle) – 34. Saluga (Bonar, Gliga)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Gyenes – Boyle, de Bruyn, Hajós, Tóth, Dubek – Orosz, Hegyi, Faith, Metcalfe, Knox – Láda, Vojtko, Popovics, Ritó, Miskolczi – Budai, Szilágyi, Rafaj
    Corona Brasov Wolves: Polc – Wehrs, Pysarenko, Bonar, Zsók, Petres – Oprea, János, Antal, Péter R., Virág – Mastaleriu , Hietamaki, Molnár, Bálint, Gliga – Márton, Péter Z., Saluga, Dumitru

Játékvezetők: Haszonits, Varjú – Székely, Sipos