DVTK Jegesmedvék – Corona Brasov Wolves 3:1 (vége) | Nové Zámky – Dab.Docler 4:1 (vége) | Budapešť – HSC Csíkszereda 0:2 (vége)
HC MIKRON Nové Zámky
4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
Dab.Docler
vasárnap 06.10.2013, 18:00MOL Liga

A harmadik harmadban nem tudott újítani a Dunaújváros, a hazaiak végig uralták a záró harmadot, és Ladányi szép góljára még kettővel válaszoltak. Megérdemelt hazai győzelem született a mai este az Acélbikák ellen. Az idén már sorozatban harmadszor nyertek az érsekújváriak az újvárosiak ellen, és ezzel a győzelemmel eggyel előre léptek a tabellán a második helyre. A Dunaújváros továbbra is listavezető, és már holnap hazai pályán javíthat a Csíkszereda ellen. (20:15:58)

60:00

59:15
    Az Érsekújvár gólt szerzett!
    Rögtön a buli után DUBEC MAREK belövi a negyediket. Gólpassz: Stefanka Ondrej.

59:10
    Kiegészült a DAB, vastaps a csarnokban.

58:37
    Podstavek az üres kapu mellé lövi a korongot.

58:08
    Újabb Kiss bravúr, közben Azari visszatért a büntetőpadról.

57:15
    Sucharda bomba az előny elején, Kiss a botossal véd.

57:03
    Most megint Lindgren megy le 2 percre a vendégektől, durva játékért.

56:20
    Tőkési visszatért, de folytatódik a hazai előny.

55:49
    Újabb vendég kiállítás, 2 perc Azari gáncsolásért.

55:30
    Nagy hazai nyomás az előny alatt, kivágják végül a pakkot a vendégek.

54:55
    Bedobás Chovan előtt.

54:12
    Kiállítás Dunaújváros, 2 perc Tőkési testreütésért.

53:45
    Óriási hazai fölény, rengeteg helyzet marad ki, Kiss kapkodja a fejét.

52:30
    Weissman már mindenkit kicselezett, de végül nem lett gól az óriási ziccerből.

51:30
    Uram lő a korong kipattan, és közelről a kapuvas mellett STEFANKA ONDREJ belövi a harmadik újvári gólt. Gólpassz: Uram Marek, Sucharda Andrej.

50:46
    Palánk harc a korongért, sikerül kivágni a vendégeknek.

49:53
    Kiss megszédül egy lövés után.

49:40
    Kiállítás a vendégektől Papp Viktor kap 2 percet korong kilövésért.

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 21. Weissmann (Dubec), 30. Caládi (Podstavek), 52. Stefanka O. (Uram, Sucharda), 60. Dubec (Stefanka O.) – 46. Ladányi (Peterdi, Hurtaj)

HC MIKRON Nové Zámky: Chovan (Krajcovic) – Kowalczyk, Král, Podstavek, Dubec(A), Weissmann(A) – Sucharda, Hrudík, Stefanka O., Uram, Caládi – Zajac, Pavesic, Kraus, Korytko, Uhnák – Lehocký, Siska, Púchovský.
    Dab.Docler: Kiss (Kalnins) – Lindgren, Hüffner, Ladányi (A), Gröschl (A), Peterdi – Huba, Jabornik, Somogyi, Pavuk, Galanisz(C) – Nagy, Erdélyi, Hurtaj, Azari, Kiss – Tőkési, Szabados, Hegyi, Papp, Szappanos.

Játékvezetők: Kincses, Nagy – Berger, Soós.