DVTK Jegesmedvék – Corona Brasov Wolves 3:1 (vége) | Nové Zámky – Dab.Docler 4:1 (vége) | Budapešť – HSC Csíkszereda 0:2 (vége)
UTE Újpest Budapešť
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
HSC Csíkszereda
vasárnap 06.10.2013, 18:30 • Újpesti Jégcsarnok, Budapest • MOL Liga

Az Újpest egész mérkőzésen nagyot küzdött, de a Csíkszereda így is nyert két góllal.

58:10
    Ezzel a góllal már eldőlt a mérkőzés, az Újpest sem küzd már annyira.

56:45
    A HSC gólt szerzett!
    Az emberelőny vége előtt 9 másodperccel lőtt gólt a csíkszeredai MOLNÁR ZSOMBOR.
    Gólszerző MOLNÁR ZS.. Assziszt: Góga és Vaclav.

54:55
    Zalavári Bence megy ki két percre fejre irányuló támadás miatt és kap 10 perc fegyelmit is.

54:15
    Nagy kavarodás Kozuch kapuja előtt, de Coleman nem tudta kapura tenni a korongot.

53:45
    Moldován távoli lövését fogta Pleszkán.

51:25
    Ebben a harmadban többet támad az Újpest, nagyon akarnak egyenlíteni.

50:00
    Moldován Ervin közeli lövésére ért vissza Pleszkán remekül. Nagy védés volt.

49:31
    Farkas Lőrinc lőtt nagy helyzetben kapu fölé.

48:45
    Kiegészült a Csíkszereda.

46:45
    Újpesti emberelőny! Szőcs Szabolcs megy ki két percre palánkra lökésért.

45:02
    Hruby lövését tolja fölé Pleszkán.

43:15
    Fekti passzolt a kapu előtt álló Dömötörnek, de Kozuch a helyén volt.

41:21
    Kiegészült az Újpest.

Pap Csaba

Gólok és gólpasszok: 21. Moldován (Szőcs, Farkas T.), 57. Molnár Zs. (Góga, Vaclav)

UTE Újpest Budapešť: Pleszkán (Hajek) – Vecaj, Horváth A., Bereczki, Dorner, Zalavári, Kuusk, Maklári, Garbacz, Hodos, Gigors, Sommer – Frajka, Kovács V., Reiter, Jankovics, Ódry, Szirányi, Ványi, Sweeney, Dömötör, Bata, Virág, Fekti, Coleman, Pichler, Turbucz, Nagy P., Farkas L., Papp Cs., Gágyor
    HSC Csíkszereda: Kozuch (Ruczuj) – Adorján, Molnár Z., Hruby, Bors, Góga, Flinta, Alpár, Kósa, Papp Sz., Nagy I. – Hildebrand, Becze, Mihály E., Péter, Moldován, Szőcs, Tranca, Vaclav, Bíró O., Molnár Zs., Bíró T., Farkas T., Gecse

Játékvezetők: Babits Vladimir, Juhász Gábor – Soltész Áron, Abonyi Attila