Budapešť – DVTK Jegesmedvék 1:4 (vége) | Dab.Docler – HSC Csíkszereda 3:0 (vége) | Ferencváros Bp. ESMTK – Corona Brasov Wolves 4:1 (vége)
UTE Újpest Budapešť
1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
hétfő 07.10.2013, 18:30 • Újpesti Jégcsarnok, Budapest • MOL Liga

55:36
    Miskolci emberelőny! Fekti Ádám megy ki két percre testre ütésért.

53:09
    A Miskolc gólt szerzett!
    JORDAN BENETT KNOX az üres kapuba talált.
    Gólszerző KNOX. Assziszt: Boyle és Metcalfe.

51:41
    Újpesti időkérés!

51:41
    Újpesti emberelőny! Vojtkó Mátyás ment ki két percre korong kilövésért.

46:46
    Újpesti emberelőny! Láda Balázs megy ki két percre fogásért.

46:05
    Miskolczi vissza passzát lőtte be POPOVICS PATRIK.
    Gólszerző POPOVICS. Assziszt: Miskolczi.

33:57
    Knox indult meg nagy sebességgel majd vissza passzolt JURAJ FAITHNAK aki a kapu üres részébe lőtte a korongot.
    Gólszerző FAITH. Assziszt: Knox és Metcalfe.

27:47
    Az Újpest gólt szerzett!
    Kihasználta a létszám fölényt az Újpest és ezzel az egyik két perc lejárt. Megforgatták a védelmet és Duschek kapust is, a végén pedig JAMESON ROSCOE SWEENEY talált a kapuba. Ezzel egyenlő az állás.
    Gólszerző SWEENEY. Assziszt: Maklári és Kovács L.

25:55
    Újpesti emberelőny 4 percig! Orosz Szilveszter egy Virág Csabával történő ütközést vett rossz néven és elégtételt vett az Újpesti játékoson. Bottal akasztás és bottal lökés a hivatalos ok.

19:48
    Nagy verekedés a kapu előtt, Duscheknek ütöttek oda játék vége után. A végén Dömötör Róbertet küldték le 2 percre az Újpesttől és a Miskolctól pedig Láda Balázs és Rafaj Attila ment két perc pihenőre. Rafajt és Dömötört páros kiállítással küldték ki.

12:18
    A buli után rögtön TYLER METCALFE talált a kapuba, Hajek verve volt.
    Gólszerző METCALFE. Assziszt: Vojtkó.

7:46
    Kovács Viktor lőtt közelről Duschek ölébe.

5:03
    Újpesti emberelőny! Ritó László megy ki két percre testre ütésért.

1:53
    Popovics Patrik megy ki a miskolciaktól két percre fogásért.

1:24
    Hatalmas helyzet a miskolci kapunál, először Pichler lőtt háttal a kapunak azt védte Duschek, majd Farkas Lőrinc lőtt közelről kapu fölé.

Pap Csaba

Gólok és gólpasszok: 28. Sweeney (Maklári, Kovács L.) – 13. Metcalfe (Vojtkó), 34. Faith (Knox, Metcalfe), 47. Popovics (Miskolczi), 54. Knox (Boyle, Metcalfe)

UTE Újpest Budapešť: Hajek (Pleszkán) – Zalavári, Maklári, Németh, Virág, Coleman – Horváth A., Sommer, Dömötör, Fekti, Simon – Vecaj, Dörner, Kovács, Sweeney, Pichler – Grigors, Jankovics, Ódry, Papp
    DVTK Jegesmedvék Miškovec: Duschek (Gyenes) – Boyle, de Bruyn, Hajós, Tóth, Dubek – Orosz, Hegyi, Faith, Metcalfe, Knox – Láda, Vojtko, Popovics, Ritó, Miskolczi – Budai, Szilágyi, Rafaj

Játékvezetők: Kincses Gergely, Halassy György – Soós Dániel, Vas Mátyás