Budapešť – DVTK Jegesmedvék 1:4 (vége) | Dab.Docler – HSC Csíkszereda 3:0 (vége) | Ferencváros Bp. ESMTK – Corona Brasov Wolves 4:1 (vége)
Dab.Docler
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
HSC Csíkszereda
hétfő 07.10.2013, 18:30 • Dunaújvárosi Jégcsarnok • MOL Liga

A MOL Liga-első egy borzalmas első harmad után valamelyest felébredve 54 másodperc alatt eldöntötte a mérkőzést az erejével a végére elkészülő, de becsülettel próbálkozó HSC Csíkszeredával szemben. Az utolsó harmadban az eredmény tartására törekedett a DAB, majd biztos ami biztos alapon az 51. percben Peterdi révén megtoldotta két gólos vezetését még eggyel. A harmad második felében szinte teljesen feladta a párharcot a Szereda, így túl sok izgalom nem maradt az összecsapás végére. (20:50:03)

55:01
    Mezőnyjáték folyik, mindig az utolsó pillanatokban ér oda vagy egy bot, vagy egy láb.

44:03
    Ladányi kap egy indítást Hurtajtól, egészen a kapuig korcsolyázik, de lövését Kozuch védi

43:28
    Hruby emeli rá a jobbszélről, Sevela kiüti

42:01
    Hildebrand keresztbelőtt korongjába ér bele Sevela

Lepsényi Zsolt

Gólok és gólpasszok: 22. Pavuk (Galanisz, Hüffner), 23. Azari (Gröschl), 51. Peterdi (Galanisz, Ladányi)

Dab.Docler: Sevela (Kiss T.) – Lindgren, Hüffner, Ladányi, Gröschl, Peterdi – Huba, Jabornik, Somogyi, Pavuk, Galanisz – Nagy R., Erdélyi, Hurtaj, Azari, Kiss Á. – Tőkési, Szabados, Hegyi, Papp V., Szappanos
    HSC Csíkszereda: Kozuch (Ruczuj) – Góga, Hruby, Mihály, Novak, Molnár Zs. – Bors, Flinta, Moldován, Szőcs, Farkas – Adorján, Nagy I., Molnár Z., Péter, Bíró T. – Salló, Gecse, Hildebrand

Játékvezetők: Varjú, Gangel, Bedő, Mizsák