HSC Csíkszereda – HK Playboy Slavija 2:1 (vége) | Dab.Docler – Cracovia Kraków 5:3 (vége)
Dab.Docler
5:3 (1:2, 3:0, 1:1)
Comarch Cracovia Kraków
vasárnap 20.10.2013, 19:15 • Dunaújvárosi Jégcsarnok • Kontinentális Kupa

A végén Dab.Docler – Cracovia Kraków 5-3. Kiváló játékkal, az utóbbi idők legjobb formáját produkálva győzött a DAB. Az utolsó harmadban még Jabornik biztosította be a Bikák vezetést, találatára már csak egy lengyel gól érkezett válaszként! A lényeg tehát: a Dab.Docler a harmadik fordulóba jutott a Kontinentális Kupában! (21:55:12)

A Cracovia gólt szerzett!! Gólszerző: PETER DVORAK! Gólpassz: Kostourek Milan
    Dvorak kap egy keresztpasszt, amit Sevela mellett a kapuba helyez!

Lepsényi Zsolt

Gólok és gólpasszok: 14. Kiss Á., 22. Somogyi, 32. Lindgren (Galanisz), 35. Galanisz (Azari), 51. Jabornik (Ladányi) – 6. Chmielewski (Slabon, Kowalówka S.), 13. Kowalówka S. (Kostourek, Klys), 57. Dvorak (Kostourek)

Dab.Docler: Sevela (Kiss T.) – Huba,Jabornik, Ladányi, Peterdi, Gröschl – Lindgren, Hüffner, Galanisz, Azari, Somogyi – Nagy, Erdélyi, Pavuk, Papp,Szappanos – Virág, Tőkési, Hegyi, Kiss Ákos, Hurtaj
    Comarch Cracovia Kraków: Radliszewski (Kulig) – Kowalowka Adrian, Noworyta, Chmielewski, Slabon, Kowalowka Sebastian – Zvatora, Klys, Dvorak, Kozlowski,Kostourek – Galant, Witowski, Laszkiewicz, Rutkowski, Piotrowski – Lehmann, Sznotala, Wisniewski, Cieslicki

Játékvezetők: NIKOLIC MANUEL, Vas Mátyás, Juhász Gábor