Miskolci Jegesmedvék – EHC Liwest Black Wings Linz 0:4 (vége)
Miskolci Jegesmedvék
0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
EHC Liwest Black Wings Linz
vasárnap 20.10.2013, 12:00 • Miskolci Jégcsarnok • Erste Bank Juniors League

Vége a mérkőzésnek, 4-0-ra nyert a Linz, megérdemelten, elsősorban jó helyzetkihasználásuknak és Lehner remek védéseinek köszönhetően.

57:18
    Laczkó a kiállított hazai oldalról két percre meg nem engedett testtel való játékért

57:10
    György lőtt jóval fölé, miután Karda tálalt elé

56:00
    Magyar veszélyeztetett, Lehnernek nem okozott nagy gondot

54:53
    A Linz gólt szerzett!
    Újabb gól! HAUDUM szólózott szenzációsan a jobb szélen, három védőt is kicselezett, majd Nagy mellett a rövid felsőbe húzta a pakkot, 0-4!

54:35
    Vendég időkérés.

54:25
    Nagy kezében állapodik meg a pakk, a hosszú folyamatos játék és a birkózás ezzel megszakad kicsit

52:20
    Megint Bartha távoli lövése okozott zavart, de Lehner ismét védett

51:45
    Bartha ágyúzott messziről, elkerülte a kaput. A vendégek meg időközben ki is egészültek

51:00
    Herczeg lövésébe piszkált bele veszélyesen György, de Lehnerben megint elakadt a pakk

49:54
    György lő nagyon nagy helyzetben, bele Lehnerbe, majd meg is löki a kapust, amiért Urstöger vesz elégtételt. Utóbbi ezért ki is ül két percre

49:10
    Hatalmas birkózás a miskolci kapu előtt, Kirchschager lő végül, de Nagy véd

48:17
    Szopos vetődött bele Kragl löketébe és meglehetősen érzékeny ponton találta el, így ápolás szükséges, le is vonul a jégről a játékos

47:00
    Moidl visszatér, megint négy a négy ellen

46:33
    Már négy a három ellen, miután Haudum is kiül palánkra lökésért két percre

Dénes Szarka

Gólok és gólpasszok: 9. Kirschlager, 18. Haas (Haudum), 35. Girtler (Rosenthaler), 55. Haudum

Miskolci Jegesmedvék: Kiss (Nagy) – Laczkó, Bartha, Bajusz, György, Karda – Szopos, Orbán, Karda, Albert, Janovits – Herczeg, Győrfy, Lackner, Magyar, Adamy – Demendi, Deák, Császár, Fazakas
    EHC Liwest Black Wings Linz: Simair – Kirchschlager, Urstöger, Haas, Haudum, Gáspár – Kragl, Rosenthaler, Egger, Lehner, Freunschlag – Roth, Hochmann, Auer, Kögl F, Girtler – Kögl P., Moidl, Márton, Pflügl

Játékvezetők: Mayer – Kormos, Szabó