Corona Brasov Wolves – HSC Csíkszereda 4:1 (vége) | Dab.Docler – Budapešť 7:2 (vége) | DVTK Jegesmedvék – Nové Zámky 4:3 (vége)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
HC MIKRON Nové Zámky
péntek 25.10.2013, 18:30 • Miskolci Jégcsarnok • MOL Liga

55:25
    Az Érsekújvár gólt szerzett!
    Szépítenek a vendégek!! Izgalmassá válhat az utolsó négy és fél perc, miután Peter POLCIK balról, közelről bevágja Caladi átadását. Ezzel 4-3 az állás!

48:02
    A Miskolc gólt szerzett!
    Újabb gól!! A hazaiak az ötperces előnynek rögtön az elején betalálnak, miután Hajós távoli lövésébe Tyler METCALFE belepiszkál és a pakk Chovan mögött a hálóban köt ki. 4-2

44:00
    Előny a hazaiaknál!! Úgy tűnik a Miskolc csak altatott az imént, Faith lépett el a jobb oldalon, egy csellel, majd a kapu elé érve mesterien szolgálta ki csapattársát, Vladimir DUBEK pedig kapásból a rövid sarokba bombázott! 3-2

39:44
    Egyenlítenek a Jegesmedvék! A harmad vége előtt szerencsével szerzett korongot Dubek, aki Juraj FAITH elé tálalt, a légiós pedig közelről bepofozta a pakkot. 2-2!

34:55
    Ismét a vendégeknél az előny! Emberelőnyben passzolgatva Hrudiktól Pavol PAVESIC elé került a pakk, aki messziről, középről, takarásból bődületesen nagy gólt lőtt! 1-2

10:53
    Gól!! Egyenlítenek a hazaiak, Láda tüzelt a harmad határáról, Vladimir DUBEK belepiszkált, így a pakk utat talált a hálóba. 1-1

6:03
    Vezetnek a vendégek! Weissmann lőtt balról, védte Gyenes, de pont POLCIK elé pattant a pakk, aki kapásból a jobb felsőbe húzta! 0-1

Dénes Szarka

Gólok és gólpasszok: 11. Dubek (Láda, Faith), 40. Faith (Dubek, Láda), 44. Dubek (Faith), 49. Metcalfe (Hajós, Láda) – 7. Polcik (Weissmann), 35. Pavesic (Hrudik, Polcik), 56. Polcik (Caladi, Weissmann)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Gyenes (Duschek) – Boyle, De Bruyn, Metcalfe, Miskolczi, Faith – Orosz, Hegyi Á., Hajós, Tóth A., Roczanov – Vojtkó, Popovics, Szilágyi L., Láda B., Ritó – Dubek, Godó, Rafaj
    HC MIKRON Nové Zámky: Krajcovic (Chovan) – Siska, Kowalczyk, Uram, Dubec, Frolík – Král, Hrudik, Caládi, Weissman, Polcik – Pavesic, Zajac, Púchovský, Korýtko, Stefanka O. – Ruzicka, Uhnák

Játékvezetők: Jan Caprnka – Székely, Soós