Corona Brasov Wolves – HSC Csíkszereda 4:1 (vége) | Dab.Docler – Budapešť 7:2 (vége) | DVTK Jegesmedvék – Nové Zámky 4:3 (vége)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
HC MIKRON Nové Zámky
péntek 25.10.2013, 18:30 • Miskolci Jégcsarnok • MOL Liga

Vége a találkozónak, Hajós ismét mellé tüzelt, de ez már nem számít, 4-3-ra nyertek a Jegesmedvék. Jó iramú, színvonalas, kiegyenlített meccset láthattunk, melyet elsősorban Pavol Pavesic hátulról lökése döntött el a harmadik harmadban, öt perc hátrányt már nem bírt el az Érsekújvár, a Miskolc pedig jó hajrával, megérdemelten verte meg ismét a felvidéki csapatot, így önbizalommal telve utazhat Erdélybe, ahol már a gólerős Jordan Knox is velük tarthat.
    Köszönöm figyelmüket, jó hétvégét kívánok! (20:38:25)

60:00

59:48
    Hajós lőtt az üres kapu mellé, így icing

59:34
    Kevesebb mint fél perc hátra, folytatódhat a játék

59:34
    Gyenes védett ismét nagyot, Polcik rohant neki, a miskolci kapu megint elmozdult, a játék is áll, ezúttal hazai időkérés

59:04
    Chovan lent a kispadon, folytatódik a játék

59:04
    Král lövését védi Gyenes, időkérés van és valószínűleg kapuscsere is lesz a vendégeknél

58:46
    Metcalfe küzdi be a korongot Chovan kapuja elé, aki Tóth előtt rá is tenyerel a pakkra

58:00
    Polcik verekedte be magát a kapu elé, de Boyle felszabadított, mielőtt nagy veszély alakult volna ki

55:25
    Az Érsekújvár gólt szerzett!
    Szépítenek a vendégek!! Izgalmassá válhat az utolsó négy és fél perc, miután Peter POLCIK balról, közelről bevágja Caladi átadását. Ezzel 4-3 az állás!

54:20
    Metcalfe passzába nyúlt bele Král, hatalmas helyzetet akadályozva meg

53:40
    Metcalfe kapu mögül Roczanov elé, aki nem találja el jól a pakkot óriási helyzetben

52:40
    Weissmann ad életjelt a vendégekről, Gyenes tolja ki lövését, majd az Érsekújvár kiegészül. Kemény időszakon vannak túl, egy kapott góllal, Pavesic fegyelmezetlensége vereséget fialhat számukra