ESMTK – Debreceni VSC 1:2 (vége) | Dunaújváros – Paks 2:0 (vége) | Kemecse SE – Budapest Honvéd FC 1:3 (vége)
Egri Fc – Nyíregyháza 1:1 (3:4 bűnt. vége) | Biatorbágy – BFC Siófok 0:2 (vége) | Cigánd – Diósgyőri VTK 3:4 (vége)
Gyirmót – Győr 0:3 (vége) | Békéscsaba – Fehérvár 0:1 (hosszabbítás vége) | Pécsi MFC – Mezőkövesd Zsóry FC 2:1 (vége)
hosszabbítás vége
Békéscsabai Előre 1912 SE
0:1 (0:0)
MOL Fehérvár FC
szerda 30.10.2013, 18:00 • Kórház utcai stadion, Békéscsaba • Magyar Kupa

A Békéscsaba jól tartotta magát az NB I listavezetője ellen és a hosszabbításban több helyzetet is kialakított, végül azonban a 117. percben Zé Luis szerzett gólt és ezzel a Videoton jutott a legjobb 16 közé a Magyar Kupában. (20:32:47)

120
    A szabadrúgást Pantovic tekerte a kapu fölé.

119
    Gyurcsó szabálytalankodott sárgát érően a vendégek kapujától 19 méterre, veszélyes helyről jöhet a szabadrúgás!

117
    A Vidi gólt szerzett!
    Torghelle vitte a kapusra a labdát, majd az érkező ZÉ LUIS-hoz passzolt, aki nem hibázott és az üres kapuba továbbított.

115
    Még 5 perc és úgy néz ki, hogy ezt a Videotonnak kell kivédekeznie.

112
    A hazaiak támadnak a győzelemért. Mosquera elől előbb Vinicius tisztázott, majd az ismétlést 5 méterről a kapu mellé lőtte.

110
    10 perc van hátra a találkozóból, amennyiben nem esik gól, büntetők döntenek.

109
    Gyurcsó távoli lökete kerülte el nem sokkal a bal felső sarkot.

108
    A szélről belőtt szabadrúgás után Vinicius fejelte ki szögletre a labdát.

107
    A Békéscsaba jöhet veszélyes helyről szabadrúgással.

106
    Elkezdődött a 2.hossz..

Befejeződött az 1. félidő hossz..

104
    Szolnoki kapott sárgát egy rossz ütemű becsúszás után.

102
    Nildo 20 méteres lövése kerülte el a kaput.

100
    Nildo csúszott el, így nem ért oda Szolnoki beadására.

97
    Nincs helyzet a találkozón, egyelőre a középpályán gyűrik egymást a csapatok.

95
    Egy szélről érkező beadás szállt el Torghelle feje fölött, majd a hosszún érkező Zé Luis lába alatt is elcsorgott.

92
    Tóth Balázs kapott sárgát.

91
    A Videoton kezdte a hosszabbítást.

91
    Elkezdődött az 1. hossz..

Nem tudták dűlőre vinni a csapatok, így 2x15 perc hosszabbítás következhet. A játék képe alapján a Videoton áll közelebb a továbbjutáshoz, de mivel a párharc egy meccsen dől el, még akármi megtörténhet!

Vége a második félidőnek.

90+2
    Gyurcsó sarokrúgását Balog zs. fejeli ki.

90+1
    Szöglet a fehérváriak javára.

90+1
    Juhász hosszú indítása elérhetetlen Mosquera számára.

90
    2 perc lesz a ráadás.

89
    Beszorulnak a hazaiak, folyamatosan támad a Vidi.

89
    Gyurcsó pontrúgásába senki nem tud beleérni, de ez nem lényeges, mivel az égben a partjelző zászlója. Les miatt jöhet a Békéscsaba.

88
    Szabadrúgással jöhet a Vidi, ebből beadás várható.

87
    Mosquera szabálytalan Vinicius ellen, szabadrúgás lesz kifelé.

85
    Ezt is Gyurcsó tekeri középre, de ebből sem alakul ki veszélyes szituáció.

84
    Újabb fehérvári szöglet jön.

82
    Gyurcsó sarokrúgását Soós fejeli ki a mezőnybe.

82
    Szöglet a Vidi javára.

81
    Utolsó csabai csere: Marcolini le, Mosquera be.

79
    Mi marad ki! Gyurcsó marad nagyon üresen a tizenhatos sarkánál, aki egy pattanást követően lő, ez nem sokkal kerüli el a csabaiak kapuját!

77
    Utolsó fehérvári változtatás: Alverez helyén Nildo folytatja.

77
    Vendég csere: Caneira le, Tar be.

76
    Oldalhálót rúg Pantovic a tizenhatos csücskétől!

75
    Gyurcsó tolja el a labdát Scekic előtt, de nem tud középre adni a vendégek középpályása!

74
    Juhász (Békéscsaba) rántja le Tóth Balázst, jogos a lap.

74
    Csabai csere: Tölgyesi helyén Horváth Tamás folytatja.

72
    Calatayud mozdul ki remek ütemben, elhárul a veszély a Vidi kapuja elől.

70
    Nem szabadul fel a fehérvári kapu, de Tölgyesi beívelése lecsúszik, kirúgás lesz.

69
    Sándor fejeli ki a hazaiak sarokrúgását.

69
    Szűcs fejese Caneiraról pattan szögletre.

65
    Gyurcsó beadását Torghelle csúsztatja meg Alvarez elé, aki rögtön tüzel, de nagyon mellé megy a labda.

62
    Szolnoki adott be jobbról, Toghelle azonban 16 méterről Scekic kezei közé fejelt.

61
    Tolmbaye ment el a jobb szélen, majd középre ívelt, Vinicius azonban a helyén volt és az utolsó pillanatban szögletre mentett.

58
    Hazai csere, Pozsár helyén Soós folytatja.

57
    Pantovic ment el szépen, de mielőtt lőni tudott volna, Vinicius szögletre mentett.

54
    Ezúttal Marcolini szerzett gólt, de Ő is lesről talált be.

51
    Félhomályban, de folytatódik a találkozó.

49
    Ismét elment az áram, áll a játék.

53
    Youssuf maradt lent, ápolni kellett, de folytatni tudja a játékot.

46

Cserélnek a fehérváriak a szünetben: Kovács le, Zé Luis be.

Gól nélkül a csapatok az első félidőben.

44
    Pantovic-ot állította meg a partjelző lesen.

44
    Pantovic lövését Caneira blokkolta.

42
    Gyurcsó lőtt gyengén, 19 méterről kapura, Calatayud magabiztosan fogta.

40
    Alvarez ívelte előre a szabadrúgást, amit Torghelle megcsúsztatott, de Scekic bravúrral védeni tudott.

39
    Radványi tartotta fel Caneira-t, sárga.

37
    Újabb szabadrúgás, ezúttal Gyurcsó ívelt a kapu elé, azonban Scekic lehúzta.

36
    Alvarez ívelt a kapu elé egy szabadrúgást jobbról, a hazai védők azonban kifejelték.

34
    Gyurcsó próbálta meg a bal szélről, 10 méterről átemelni Scekic-et, de az emelés a kapu mellett hagyta el a játékteret.

32
    Caneira szabálytalankodott a félpályánál, sárga.

30
    Óriási vendéghelyzet! Calatayud tolta szögletre a bal alsó saroknál a labdát Marcolini 7 méterről megeresztett fejese után.

29
    Caneira röviden fejelte haza a labdát, de Calatayud még tisztázni tudott.

28
    Szolnoki adott be jobbról, Toghelle fejese azonban nem találta el a kaput.

27
    Egy szélről érkező beadás után Scekic szedi le a labdát Torghelle elől.

22
    Torghelle révén gólt szerzett a Videoton, de a vendégek támadója lesről talált be, így marad a 0:0.

Folytatódik a mérkőzés.

Elnézést kérünk, a stadionban áramszünet van, így kollégánk sajnos nem tud közvetíteni és a mérkőzés isáll.

20
    Tisztáznak a hazai védők.

19
    Közben áramszünet ütött be a stadionban, a világítás az egyedüli, ami megy.

18
    Hazai szöglet.

16
    A sarokrúgásnál Sándor fejese centikkel a kapu előtt ment el keresztbe.

16
    A mérkőzés első szögletét a székesfehérváriak végezhetik el.

15
    Leucuta 20 méteres lövése kerülte el a kaput.

15
    Torghelle felé egy újabb pontatlan indítás.

14
    Gyurcsó beadását fogta Scekic.

13
    Torghelle fejese nem találja el a kaput.

12
    Kovács harcolt ki szabadrúgást 35 méterre az ellenfél kapujától.

10
    Leucuta került a földre, de ítélet nincs.

9
    Újabb kezezés a vendégek oldaláról.

8
    Kovács kap sárgát kezezésért.

7
    A hazai kontra egy rossz beadás miatt meghiúsul.

6
    Gyurcsónak nem jó a hosszú indítás.

5
    Caneira felívelését halászta le a kapus.