Ferencváros – Siófok 40:23 (vége) | Debrecen – Fehérvár 21:23 (vége)
FTC Rail Cargo Hungaria
40:23 (19:13)
Siófok KC
szerda 06.11.2013, 18:00 • Elek Gyula Aréna • Női kézilabda NB1

Ellentmondást nem tűrő játékkal könnyedén győzött hazai pályán a Ferencváros. A második félidő elejét nagyon megnyomták a hazaiak, egyre nagyobb lett a különbség a két csapat között. Tomoriéknak az is simán belefért, hogy a végére egy picit már kiengedtek.
    Az erőfelmérő tehát jól sikerült a zöld-fehéreknek, szombaton következhet a dán bajnok Midtjyllanddal elleni mérkőzés. Tartsanak velünk akkor is, szurkoljunk együtt a lányoknak!
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket. (19:28:38)

60
    Mérkőzés vége. (40:23)

60
    A mérkőzés utolsó mozzanata Termány időn túli szabaddobása. Fölé vágta. (40:23) (40:23)

60
    Szucsánszki kap még a végén két percet, Termányt gyötörte meg. (40:23) (40:23)

59
    TOMORI ZSUZSANNA átlövésgólját nagy tapssal jutalmazza a közönség. (40:23) (40:23)

58
    TERMÁNY RITA vágta be a vendégek büntetőjét. (39:23) (39:23)

58
    Cifra kapott két percet lerántásért. A Siófok büntetőt dobhat. (39:22) (39:22)

58
    SZUCSÁNSZKI ZITA nem sokat vacakolt, átlövésből nagyon bevágta. (39:22) (39:22)

57
    LÉRÁNT VIVIEN eredményes átlövésből. (38:22) (38:22)

57
    Könnyelműen eladta a labdát a Ferencváros, a vendégek támadását SZALAI BABETT fejezte be góllal. (38:21) (38:21)

56
    POLICS TÍMEA farag valamit a hazai előnyből. (38:20) (38:20)

55
    VÉRTEN ORSOLYA válogatotthoz méltóan fejezte be szélről a hazaiak támadását. (38:19) (38:19)

55
    Lerohanásból CIFRA ANITA eredményes. (37:19) (37:19)

54
    SZARKA ADRIENN is megszórja ma magát, bátran ment be a darálóba, és nem is hibázott. (36:19) (36:19)

54
    Újabb jó hazai védekezés után a zöld-fehérek támadhatnak. (35:19) (35:19)

53
    SZARKA ADRIENN szélről a rövidet választotta. (35:19) (35:19)

53
    Eladott siófoki labda után a Fradi támadhat. (34:19) (34:19)

52
    A Siófok időt kért. (34:19) (34:19)

52
    Labdát szereztek a hazaiak, CIFRA ANITA lerohanásból szerzi a Fradi következő gólját. (34:19) (34:19)

FTC Rail Cargo Hungaria: Szikora, Abramovich (kapusok) – Zácsik, Cifra, Szarka, Vérten, Szucsánszki, Such, Steinbach, Kovacsicz, Tomori, Bárdi, Mészáros, Kocsis, Szamoránsky, Szekerczés
    Siófok KC: Futaki, Nagy (kapusok) – Dajka, Drávai, Varga, Léránt, Szabadfi, Szalai, Bogdanovic, Polics, Deáki, Németh, Lukács, Erdősi, Szamoránsky, Termány

Játékvezetők: Őri Erika, Szalay Zoltánné