Ferencváros – Siófok 40:23 (vége) | Debrecen – Fehérvár 21:23 (vége)
DVSC - TVP AQUATICUM
21:23 (7:11)
Fehérvár KC
szerda 06.11.2013, 18:00 • Hódos Imre Rendezvénycsarnok • Női kézilabda NB1

Egy alacsony színvonalú mérkőzésen a kevesebb hibával játszó csapat nyerte meg a találkozót. A fehérváriak győzelme a meccs első időszakát leszámítva egyáltalán nem volt kétséges, a Loki csak a végén zárkózott közelebb egy kicsit. Kiss Éva parádézott, egyszerűen áthatolhatatlan volt sok esetben. A debreceniek eddigi talán legkevésbé hatékony játékukat nyújtották idén, ma egyszerűen csak ennyit engedtek nekik a fehérváriak! Az FKC ezze a győzelmével megelőzte a hazai csapatot, 13 ponttal a negyedikek, a Loki maradt 12 pontos és az ötödik helyen áll a többi mai mérkőzés eredményének ismeretének hiányában. Köszönjük, hogy nálunk követték a mérkőzést, reméljük, élvezték a találkozót! A legközelebbi viszontlátásra! (19:31:45)

60
    Mérkőzés vége. (21:23)

60
    SOPRONYI lőtte rá a hetest, a kapuba álló Trimmel kivédte, de a kipattanó már bent van! (21:23) (21:23)

60
    Simsik a földön, hetes jön. (21:23) (21:23)

60
    Hazai labdaszerzés. (20:23) (20:23)

60
    SOPRONYI a végén megszórja magát! Ismét a kapuba talált, ezúttal átlövésből! (20:23) (20:23)

59
    Herr lövését védte Lajtos, majd Varsányi vétette el a labdát. (19:23) (19:23)

59
    SIMSIK lőtt estében Kiss lába mellett a kapuba! (19:23) (19:23)

58
    VASZARI tört be középen és lőtt Lajtos kapujába! (18:23) (18:23)

58
    SOPRONYI bevágta! (18:22) (18:22)

57
    És hetes is. (17:22) (17:22)

57
    Tilinger is megkapja a piros lapot, harmadik két perces kiállításért.

57
    Tilinger volt szabálytalan a ziccerben kapura törő Simsikkel szemben, két perc. (17:22) (17:22)

57
    Újra SOPRONYI volt eredményes, ezúttal átlövésből! (17:22) (17:22)

57
    MAYER is átlövésből! Talpról lepte meg Lajtost! (16:22) (16:22)

56
    SOPRONYI most átlövésből eredményes! (16:21) (16:21)

56
    MAYER maradt megint üresen és Lajtos mozgásával ellentétesen a jobb alsóba lőtt! (15:21) (15:21)

55
    SOPRONYInak talán ez volt az első jó megmozdulása mezőnyből. Két védőt lerázott magáról, majd Kiss lábai között a hálóba lőtt! (15:20) (15:20)