Váci KSE
27:20 (15:9)
PLER-Budapest
vasárnap 17.11.2013, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Vác • Férfi kézilabda NB1

Végig uralták a meccset a váciak, Vitáris elképesztő napot fogott ki a kapuban, a védelem is jól muzsikált. A PLER nem tudta megismételni a múlt heti második félidei jó játékát, ám a nyitott védekezés ezúttal sem ízlett a hazai csapatnak. Teljesen megérdemelten szerezték meg a két pontot a váciak.
    Remek mérkőzést láthattunk, köszönjük a figyelmet!
    ---- (19:29:26)

60
    Mérkőzés vége. (27:20)

60
    Újabb Vitáris bravúr után BAKOS Á a jobb szélről betalál az utolsó másodpercekben. (27:20) (27:20)

60
    Hazai labdaeladás a jobb oldalon, támadnak a fővárosiak. (26:20) (26:20)

59
    LEIMETER jobboldali átlövésből szépít. (26:20) (26:20)

59
    BAKOS Á lerohanásból a megszerzett labdát jobbról beverte. (26:19) (26:19)

58
    Láb a váciaknál, majd belemenés a túloldalon Leimeter részéről. Támadnak hazaiak. (25:19) (25:19)

57
    Leimeter fölé dobta a büntetőt. 3,5 perc hátra, most már szinte biztos a hazai győzelem. (25:19) (25:19)

57
    Lerohanás után hétméterest kap a PLER. (25:19) (25:19)

56
    Most már az idővel is játszik a Vác, lassú támadásokat vezet. (25:19) (25:19)

55
    BAKOS Gy betörésből szerzi a 19. PLER gólt. (25:19) (25:19)

55
    Vendég időkérés. Hutvágner István megpróbálja menteni a meccset, de már csak bő 5,5 perce van a PLER-nek egyenlíteni 7 gólos hátrányból. (25:18) (25:18)

55
    Pál átlövését fogta fejjel Váczi. (25:18) (25:18)

54
    Mikita bombázott mellé balról. (25:18) (25:18)

53
    PÁL test mellett középről nagyon szép gólt szerez. Eldőlni látszik a találkozó. (25:18) (25:18)

53
    Passzívnál támad a Vác. (24:18) (24:18)

52
    Túl korán jött be a kiállítás közben a 6. lőrinci ember, emiatt Varga a kiállítás sorsára jutott. (24:18) (24:18)