ŽRK Budućnost Podgorica – Ferencváros 29:21 (vége) | RK Celje – Veszprém 26:31 (vége)
RK Celje
26:31 (14:15)
Telekom Veszprém
vasárnap 17.11.2013, 20:00 • Zlatorog Arena, Celje • EHF Bajnokok Ligája

A második félidőben Fazekas védéseivel feljavult a veszprémi kapusteljesítmény, ezzel a félidő első felében megnyugtató előnyt szerzett a vendégcsapat. Remek megoldásokat is láthattunk, két kínai figurás gólt is. Ugaldét nehezen tudták tartani a hazaiak és kibírta az MKB Schuch piros lapját és Nagy László sérülését is, aki az egész második félidőben támadásban pihent, csak védekezésben volt időnként pályán. Az ő jó védekezése is kellett a celjei támadók elbizonytalanításához.
    Ezzel az MKB-MVM Veszprém ismét három pontra növelte előnyét a csoportban a fő üldöző Löwennel szemben. A győzelem teljesen megérdemelt.
    Köszönjük a figyelmet!
    ---- (21:34:05)

60
    Mérkőzés vége. (26:31)

60
    Ruesga hetesét lábbal hárítja Skok. (26:31) (26:31)

60
    Pesic harcol ki hetest, két védő között egy kézzel kapta le a levegőből a labdát. (26:31) (26:31)

60
    Utolsó perc. (26:31) (26:31)

59
    SKUBE test mellett alsó lövésből szintén nagyon szép gólt szerez. (26:31) (26:31)

59
    GULYÁS jobbátlövőből nagyon szép átlövésgólt szerez felugrás után. (25:31) (25:31)

58
    MARGUC a jobb szélről nagyon nehéz szögből Fazekas feje fölött bevágta a rövidbe. (25:30) (25:30)

58
    Bő két perc hátra, támad emberhátrányban a Celje. (24:30) (24:30)

57
    Terzic feladásából újra UGALDE szerez kínai figurás gólt balról. (24:30) (24:30)

57
    Áll a játék, Matic reklamál, be is dobtak valamit a pályára. (24:29) (24:29)

57
    Poteko ismét két perces büntetést kap, eltalálta Ruesga arcát. (24:29) (24:29)

56
    SLISKOVIC nyolcadik gólja betörést követően rendezetlen védelem ellen. (24:29) (24:29)

56
    Terzic belemenés. (23:29) (23:29)

56
    Ugalde lövését védte Skok, de a kipattanót megszerzi Pesic, támadhat tovább a vendég együttes. (23:29) (23:29)

55
    LÉKAI lemásolta az előző gólját, pontosan ugyanúgy talált be. (23:29) (23:29)

55
    RUESGA felhúzott lövése test mellett talpról, nagyon szép gól. Alighanem eldőlt a két pont sorsa. (22:29) (22:29)

54
    LÉKAI ahogy visszajött, nagyszerű egykezes labdaátvétel után betörés a bal oldalon és szép gól. (22:28) (22:28)

RK Celje: Lesjak, Skok – Blagotinsek, Marguc, Zuran, Janc, Razgor, Skube, Poteko, Sliskovic, Potocnik, Zelenovic, Zabic, Lékai, Zvizej, Ranevski
    Telekom Veszprém: Fazekas, Alilovic – Gulyás, Iváncsik G., Schuch, Iváncsik T., Ruesga, Ilic, Nagy, Jamali, Ugalde, Rodriguez (Chema), Terzic, Sulic, Pesic

Játékvezetők: Andre Hansen, Oistein Pettersen (norvégok)