BFC Siófok – Kaposvári Rákóczi FC 1:7 (vége) | Kozármisleny – Paksi FC 0:3 (vége) | Tatabánya – Győr 0:4 (vége)
– MTK Budapest FC 2:1 (vége) | Szolnok – Újpest FC 2:2 (vége) | Diósgyőri VTK – Kisvárda 7:1 (vége)
Nyíregyháza – Debreceni VSC 0:2 (vége) | Sopron – Ferencvárosi Torna Club 1:3 (vége)
Nyíregyháza Spartacus FC
0:2 (0:0)
Debreceni VSC
szerda 20.11.2013, 17:00 • Sóstói úti Stadion, Nyíregyháza • Magyar Ligakupa

Végül nyert a vendég csapat, de a játék képe alapján igazságosabb lett volna a döntetlen. A hazaiak több helyzetet alakítottak ki, de nem tudtak élni velük. (18:48:37)

85
    Molnár jön be Volas helyére a végén.

79
    Kondás áll be a végére Rezes helyére.

68
    A Loki gólt szerzett!
    VOLAS DALIBOR jobbal a kapu jobb oldalába helyez!

68
    Büntető jön a vendégek javára egy lökés miatt.

65
    VOLAS DALIBOR közelről talál be a hazai kapuba, 4 méterről pofozta be a labdát.

65
    Szathmári közeli csúsztatott fejese a felső kapufát érintve hagyja el a pályát!

64
    Kákonyi áll be Szilágyi helyére.

46
    Cserék a szünetben: Popovics és Szokol helyére Csordás és Fabu állt be, a vendégeknél pedig Dombi helyett Seydi.

Eddig kiegyenlített a mérkőzés, voltak percek, amikor a hazaiak, és voltak, amikor a vendégek voltak kisebb fölényben a támadások során.

33
    Szathmári jobbos szöglete után Minczér fejelt kapu fölé 6 méterről!

30
    Ferenczi közeli kapáslövését Ovsiyenko védte bravúrral lábbal egy baloldali beadás után!

24
    Eddig kiegyenlített a mérkőzés, volt helyzet mind a 2 oldalon.

2
    Óriási ziccer maradt ki hazai oldalon, Szathmári lepörgő lövése Szilágyi elé került, aki 5 méterről a kapusba, majd a kapufára lőtt!