Férfi Junior Válogatott – Gyöngyös 23:24 (vége)
Férfi Junior Válogatott
23:24 (10:14)
B.Braun Gyöngyös KK
kedd 17.12.2013, 18:00 • 8630 Balatonboglár, Urányi János Sport és Szabadidő Központ, Gaál Gaszton u. 58. • Férfi kézilabda NB1

60
    Szalafai Gábor négy másodperccel a vége előtt azonnali piros lapot kapott! (23:24) (23:24)

59
    Sándor Ákos rántotta le Bánhidi Bencét, így két percre kiáll, míg a házigazdák büntetőt lőhetnek. (21:24) (21:24)

57
    Varsandán Milán szabálytalankodott két perces kiállítást érően. (20:24) (20:24)

56
    Törteli Koppány kapja meg harmadik kétperces kiállítását, majd ezzel együtt a piros lapot is. (19:21) (19:21)

47
    Ligetvári Patrik áll ki két percre. (17:20) (17:20)

35
    Törteli Koppány szabálytalankodott kétperces kiállítást érően. (11:17) (11:17)

29
    Szeitl László volt keményebb a kelleténél, így két percre kiáll. (9:13) (9:13)

25
    Bakos Dávid szorításában került a földre Ligetvári Patrik, a vendégek játékosa kétperces kiállításban részesült. (9:13) (9:13)

22
    Varsandán Milán vitte a földre Bánhidi Bencét. Két perc és hétméteres! (8:12) (8:12)

18
    Szeitl László rántotta vissza Debreczeni Dávidot, így két percre kiáll. (6:9) (6:9)

10
    Emberelőnyben a vendégek, ugyanis Vasvári Ádám volt túlzottan kemény, így két perces kiállításban részesült. (3:2) (3:2)

3
    Szalafai Gábor vitte földre Bánhidi Bencét – kétperces kiállítás a "jutalma". (1:0) (1:0)

Vörös Sándor

Kommentátort keresünk a B.Braun Gyöngyös KK csapatának meccseihez. További információk.

Férfi Junior Válogatott: (12) Balogh Tibor, (16) Borbély Ádám – (2) Stranigg János, (4) Gidai Máté, (5) Vasvári Ádám, (6) Zakics Bence, (7) Törteli Koppány, (8) Faluvégi Rudolf, (10) Tóth Balázs, (11) Bánhidi Bence, (13) Fekete Bálint (14) Nagy Szabolcs, (15) Gyene Norbert, (17) Vizes Patrik, (22) Ligetvári Patrik, (23) Szeitl László

Szövetségi edző: Csoknyai István

B.Braun Gyöngyös KK: (1) Hudák Henrik, (16) Tamási Zsolt, (32) Liszkai Szilveszter – (4) Bakos Dávid, (5) Sándor Ákos, (6) Frey Tamás, (7) Iváncsik Ádám, (9) Sándor Roland, (14) Oláh Tamás, (15) Varsandán Milán, (17) Szöllősi Ádám, (20) Hajdú Gábor, (23) Debreczeni Dávid, (31) Szalafai Gábor, (33) Koller Tamás, (43) Mekaru Atsushi

Edző: Gulyás István

Játékvezetők: Felhő Ferenc, Öcsi Tamás