Nové Zámky – Corona Brasov Wolves 2:1 (1:0 szétlövés után) | DVTK Jegesmedvék – Budapešť 5:0 (vége) | Ferencváros Bp. ESMTK – HSC Csíkszereda 3:4 (0:1 szétlövés után)
szétlövés vége (1:0)
HC MIKRON Nové Zámky
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0)
Corona Brasov Wolves
hétfő 06.01.2014, 18:30MOL Liga

A hazaiak végül megérdemelten nyertek és tartottak otthon 2 pontot, míg a vendégek kiválóan végig védekezve a mérkőzésen egy ponttal térhetnek haza.
    Az első félidőben született két gól után már nem sikerült a feleknek gólt szerezni. Hiába támadott végig az Érsekújvár és kontrázott remekül a Brassó, a két kapuson nem tudtak kifogni. (21:26:39)

65:00
    Hietamakié vezeti rá Krajcovicra, de védi a mamutjával! Ez sincs bent!

65:00
    Dubec vezeti rá Polcra és ezt is védeni tudja!

65:00
    Molnár vezeti fel a kapuig, majd a kapus mellett Molnár a vasat találja el!

65:00
    Kowalczyk vezeti rá Polcra, de védi a lövést!

65:00
    Gliga jön az első szétlövéssel, de belelövi Krajcovicba!

65:00
    A többi büntető kimaradt, így Uhnák góljával eldőlt a mérkőzés.

65:00
    A HC Nové Zámky csapata nyerte a szétlövést. Uhnák vezeti rá Polcra és belövi a bal sarokba a korongot!

Szétlövés kezdete.

Még egy kis csetepaté a hosszabbítás végén. Nem sikerült eldönteni a mérkőzést a +5 perc alatt sem, jöhet a szétlövés!

65:00
    A hosszabbítás befejeződött.

64:40
    Frolik kerül a mérkőzés ziccerébe, de ez is kimaradt! Polc véd ismét óriásit!

64:04
    A hosszabbítás utolsó percében még támadnak a vendégek!

63:13
    Molnár indul meg a jobb szélen, de nem tudja társaihoz juttatni a korongot.

62:58
    Kowalczyk ereszt meg egy óriási bombát a kapu előtt 2 méterrel, de Polc óriásit véd!

62:00
    A brassóiak négy emberrel védekeznek.

61:08
    Pysarenko próbálkozik egy lövéssel középről, de Krajcovic védeni tudja, majd a kipattanót fogja a kapus!

60:38
    Wehrs vitte végig a korongot, majd egy köténnyel becsapja emberét, de hosszan tolta meg és így Krajcovicé a játékszer.

60:01
    A hosszabbítás elkezdődött.

Gólok és gólpasszok: 2. Podstavek (Stefanka, Kowalczyk), utolsó bünt. Uhnák – 12. Gliga (Wehrs, Zsók)

HC MIKRON Nové Zámky: Krajcovic – Siska, Sucharda, Weissmann, Frolik, Hurtaj – Kowalczyk, Kral, Podstavek, Dubec, Stefanka O. – Pavesic, Baron, Polcik, Rucizka, Stefanka M. – Hardi, Kubica, Zajac, Fiala, Uhnak
    Corona Brasov Wolves: Polc (Fülöp) – Wehrs, Nagy, Péter R., Antal, Petres – Pysarenko, Hietamaki, Saluga, Zsók, Gliga – Dumitru, János, Molnár, Fodor, Virág – Oprea, Péter Zs., Imecs, Bálint, Márton

Játékvezetők: Jan Caprnka, Varjú Árpád, Soós Dániel, Moravec Martin