Nové Zámky – Corona Brasov Wolves 2:1 (1:0 szétlövés után) | DVTK Jegesmedvék – Budapešť 5:0 (vége) | Ferencváros Bp. ESMTK – HSC Csíkszereda 3:4 (0:1 szétlövés után)
szétlövés vége (0:1)
Ferencváros Bp. ESMTK
3:4 (1:0, 2:3, 0:0, 0:0)
HSC Csíkszereda
hétfő 06.01.2014, 19:00 • Pesterzsébeti Jégcsarnok, Budapest • MOL Liga

Egy kiegyenlített meccsen, végül a szétlövésben nyert a HSC Csíkszereda így nagyon fontos két pontot szerzett! A Ferencváros ezzel az eggyel illetve újabb vereségével nagyon messze került a rájátszástól!
    Köszönjük kedves olvasóink megtisztelő figyelmét! (21:29:18)

Gibbs Sjödin korongját védte Ruczuj, nyert a CSÍKSZEREDA!

Shvidki is belőtte! DENIS SHVIDKI tehát a győztes büntető szerzője!

Ojanen is bevágta, egyenlő!

Moldovan felvarrta a bal felsőbe!

Potila mellé csúsztatott nincs gól!

Novak a csíkiektől kihagyta a büntetőt, Budai védett!

Szétlövés kezdete.

Ahogy a rendes játékidő utolsó harmada, úgy a a hosszabbítás sem hozott gólt! A jégfelújítást követően jöhetnek a büntetők, hogy ki kaphat 2 pontot és kinek marad az egy!
    Most jönnek még csak az izgalmak, maradjanak velünk!

65:00
    A hosszabbítás befejeződött.

64:00
    Egy perc még a hosszabbításból!

63:45
    Potila lövését védte a mamutjával Ruczuj!

62:56
    Gibbs Sjödin egészen közeli lövését védte Ruczuj!

62:20
    Feil lövését védte Ruczuj, de közben már les volt.

61:30
    Láthatóan már nagyon fáradtak a csapatok!

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 6. Nagy L. (Kiss G.), 33. Kiss G. (Ölander, Győri), 33. Ojanen (Sijka, Lindquist) – 23. Shvidki (Curilla, Kósa E.), 25. Novak (Hruby), 35. Danton (Shvidki), utolsó bünt. Shvidki

Ferencváros Bp. ESMTK: Budai – Győri, Ölander, Feil, Nagy L., Kiss G. – Lindquist, Mestyán, Pál Z., Dancsfalvi, Potila – Géczi, Lencsés, Ojanen, Gibbs Sjödin, Sijka – Wéber, Tőkési, Horváth D., Vaszjunyin, Papp Cs. Vezetőedző: Dobos Tamás.
    HSC Csíkszereda: Ruczuj – Hruby, Kósa E., Curilla, Mihály E., Novak – Papp Sz., Salló, Moldován, Molnár Zs., Szőcs Sz. – Nagy I., Bors, Danton, Shvidki – Péter L., , Hildebrand, Farkas T., Bíró O. Vezetőedző: Gál Sándor

Játékvezetők: Babic, Gangel, Bedő, Abonyi.