HSC Csíkszereda – Ferencváros Bp. ESMTK 4:3 (5:4 szétlövés után) | Dab.Docler – DVTK Jegesmedvék 4:3 (vége) | Budapešť – Nové Zámky 1:8 (vége)
UTE Újpest Budapešť
1:8 (0:1, 1:3, 0:4)
HC MIKRON Nové Zámky
vasárnap 12.01.2014, 18:30 • Újpesti Jégcsarnok, Budapest • MOL Liga

A pontlevonás és a pénteki vereség után magához tért az érsekújvári csapat és a rengeteg helyzetét sorozatban elpuskázó Újpest ellen ilyen különbséggel is megérdemelten nyert!
    A csata tehát folytatódik a rájátszásért, a jelek szerint a Dunaújváros, a Miskolc, valamint a felvidéki és a két erdélyi csapat küzd még ezért a továbbiakban!
    Köszönjük a mai figyelmet és tartsanak velünk a MOL liga jövő heti meccsei és persze a többi közvetítésünk alkalmával is!
    Mára a viszontlátásra az újpesti jágcsarnokból! (20:37:52)

60:00

A végére kiütötte az Újpestet az Érsekújvár!

59:17
    Dömötör korongjára tenyerelt rá Krajcovic!

58:17
    Korytko közeli lövését védte még Pleszkán!

58:00
    Két perc a meccsből és ez már tényleg csak kötelező penzum a csapatoknak, minden eldőlt!

57:21
    Fiala lövését védte Pleszkán!

56:30
    Az Érsekújvár gólt szerzett!
    Gólszerző KORYTKO. PAVEL KORYTKO lépett ki és Pleszkánt becsapva emelte a hosszú sarokba az Érsekújvár nyolcadik gólját! Martin Frolik adta a gólpasszt! 1-8

56:09
    Coleman korongját hatástalanította Krajcovic!

55:11
    Mindkét csapat teljes létszámban a jégen!

54:59
    Sommer bombáját hárította Krajcovic!

53:49
    Ványi visszaállt, most fórban a lilák!

53:11
    Crichton kilépett emberhátrányban, Pavesic akasztotta Őt, ez is 2 perc! 4 a 4 elleni lesz most a játék!

52:16
    Horváth visszajöhetett, 5 a 4 ellen támadhat a felvidéki csapat!

51:49
    Ványi Gergő kilőtte a korongot a palánkon túlra, ez is 2 perc, kettős fórban az Érsekújvár!

51:45
    Král megpattanó korongját is védte Pleszkán!

51:02
    Most remekel emberhátrányban a csereként a kapuba álló újpesti hálóőr!

50:52
    Ezúttal Podstavek lőtt, Pleszkán megint hárított!

50:41
    Pleszkán védte Uhnák lövését!

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 23. Maklári (Crichton, Sweeney) – 20. Hurtaj (Kowalczyk, Polcik), 27. Fiala (Weissmann), 28. Kames (Frolik, Hrudik), 30. Weissmann (Pavesic), 43. Fiala, 49. O.Stefanka (Král, Podstavek), 50. Frolik (M.Stefanka), 57. Korytko (frolik)

UTE Újpest Budapešť: Hajek (Pleszkán) – Zalavári, Maklári, Reiter, Pichler, Farkas L.S. – Horváth A., Garbacz, Sweeney, Crichton, Szirányi D. – Sommer, Ványi, Virág Tamás, Virág Csaba, Coleman – Turbucz, Bereczki, Dömötör, Kovács V.L., , Fekti Á. Vezetőedző: Ancsin János
    HC MIKRON Nové Zámky: Chovan (Krajcovic) – Král, Kowalczyk, O.Stefanka, Uhnák, Podstavek – Baron, Kames, Hurtaj, Frolik, Ruzicka – Pavesic, Sucharda, M.Stefanka, Weissmann, Polcik – Hrudik, Kubica, Fiala, Korytko. Vezetőedző: Ladislav Lubina

Játékvezetők: Haszonits, Halassy – Székely, Vas M.