Miskolci Jegesmedvék – LA Stars 1 0:6 (vége)
Miskolci Jegesmedvék
0:6 (0:1, 0:2, 0:3)
Hockey Club Lower Austria Stars 1
vasárnap 12.01.2014, 12:00 • Miskolci Jégcsarnok • Erste Bank Juniors League

Vége a mérkőzésnek, amely a kezdeti kiegyenlített jellegét teljes egészében elvesztette és végül nagyon sima lett. Az LA Stars első számú csapata tehát visszavágott a tegnapi meccsért, ahol tartalékaik vereséget szenvedtek a Jegesmedvéktől. A vendégek teljesítménye harmadról harmadra érzékelhetően javult, ami a gólok számában is kitűnően megmutatkozott, míg a Miskolc játéka jóindulattal is végig egy szinten mozgott, bár az tény, hogy egy gólt a hazaiak is megérdemeltek volna. Köszönöm a figyelmet mára, további szép napot kívánok! (14:05:43)

60:00

59:00
    Bajusz passzol remek ütemben Magyar elé, aki két méterről lő, Krasny nagyot véd.

58:00
    Két perc még a meccsből, egy a miskolci emberelőnyből.

57:55
    Győrfy tüzel megint messziről, Albert ér bele a kapu előtt, de a botjáról fölé pattan.

57:20
    Győrfy ágyúzza mellé a korongot távolról.

56:57
    Ivanovski áll ki két percre, adott az újabb esély a becsületgól megszerzésére. Gáncsolás volt a vétség.

56:40
    Meglehetett volna a szépítés, Adámy próbálkozott közelről, majd a kipattanót Karda lőhette volna be, de Blüml bevetődve blokkolt.

55:55
    A nagy kedvvel játszó Iskornev kerül ismét helyzetbe, négy méterről leadott lövését nagy nehézségek árán szelídítette meg Nagy.

55:10
    Győrfy pörgeti kapura messziről, Krasny-nak ki kellett tolnia a jobb felsőnél.

54:22
    A Lower Austria Stars gólt szerzett!!
    Féltucatnál már a Stars! Paul Koudelka vitte le a korongot a kapu mögé, ahonnan PAUL HOCHMANNAK készítette le, aki három méterről, középről, kapásból a jobb felsőbe bombázott. Szépségdíjas gól volt, 0-6 az állás.

53:40
    Iskornev lő messziről, Nagyról kicsit kijön, Habernig pedig érkezik, de nem tud már hozzájutni a koronghoz.

53:20
    Rodnov nyomult be a kapu elé balról, két méterről tüzelt a blokkba. Közben Bartha visszatérhet, megúszta ezt a hátrányt is a Miskolc.

52:55
    Megint Habernig próbálkozik a harmad határáról és ez se volt rossz lövés, de Nagy Gergely hárított megint.

52:10
    Habernig kínálja meg messziről Nagyot, aki védeni tud.

51:19
    Kiegészül a hazai csapat, de nem sokáig játszanak öten. Tóth után ezúttal Bartha Olivér ülhet ki a maga két percére gáncsolásért.

50:45
    Albert tudja tartani a korongot a támadó harmadban, ezzel lepereghetnek a kiállításból hátralévő másodpercek.

49:45
    Rosenberger lövi el jobbról a kapu előtt a pakkot, de a nagy tömegben nem ér bele senki.

Dénes Szarka

Gólok és gólpasszok: 16. Iskornev (Shabunin, Sztatecsny), 24. Irhuesogie (Habernig), 38. Hochmann (Rodnov, Iskornev), 43. Sztatecsny (Iskornev), 44. Iskornev (Rodnov), 55. Hochmann (Koudelka)

Miskolci Jegesmedvék: Nagy (Kiss) – Bartha, Szopos, Adámi, Magyar, Lackner – Demendi, Győrfy, Várkonyi, Janovits, Albert – Tóth, Karda M., Bajusz, Karda N. – Fazakas
    Hockey Club Lower Austria Stars 1: Krasny (Brna) – Gleß, Blüml, Habernig, Irhuesogie, Ovchinnikov – Shabunin, Sztatecsny, Iskornev, Hochmann, Rodnov – Koudelka, Alena, Rosenberger – Sten, Kuchynski, Ivanovski

Játékvezetők: Marek – Kormos, Vincze