Ferencváros – Érd 35:27 (vége) | Győr – Dunaújvárosi KKA 34:22 (vége) | Fehérvár – EKFSC - Globál Safe 39:21 (vége)
FTC Rail Cargo Hungaria
35:27 (20:14)
Érd
szombat 25.01.2014, 13:00Női kézilabda NB1

60
    Balog kapott még két percet a végén a Pena elleni szabálytalanság miatt, emberhátrányban fejezik be a vendégek. (35:27) (35:27)

56
    Steinbach kapott két percet, földre vitte ellenfelét. (34:26) (34:26)

47
    Kisfaludy szabálytalansága két percet ért, büntetőt dobhatnak a hazaiak. (29:18) (29:18)

46
    Cifra megy ki két percre, középen túlságosan keményen védekezett.

38
    Vukcevic kapott két percet, emberelőnyben támadhat a Ferencváros. (22:15) (22:15)

33
    Cifra kapott két percet, gólhelyzetben húzta vissza ellenfelét. (21:14) (21:14)

22
    Steinbach kapott két percet, gólhelyzetben rántotta le Korent. (17:10) (17:10)

FTC Rail Cargo Hungaria: Szikora, Abramovich (kapusok) – Zácsik, Cifra, Szarka, Vérten, Szucsánszki, Such, Steinbach, Kovacsicz, Tomori, Mészáros, Pena, Kocsis, Szekerczés, Szamoránsky
    Érd: Gridnyeva, Oguntoye, Janurik (kapusok) – Schatzl, Triscsuk, Kovács, Vukcevic, Balog, Szekeres, Kisfaludy, Klivinyi, Wolf, Oláh, Koren, Bognár

Játékvezetők: Andorka, Hucker