Fehérvár AV19 – HC TWK Innsbruck 5:0 (vége)
Fehérvár AV19
5:0 (1:0, 4:0, 0:0)
HC TWK Innsbruck
vasárnap 26.01.2014, 17:30 • ifj. Ocskay Gábor jégcsarnok, Székesfehérvár • EBEL

Nagyszerű védekezéssel, kifogástalan kapusteljesítménnyel és főleg a második harmadban nyújtott remek támadójátékkal, teljesen megérdemelten nyert a SAPA Fehérvár AV19 a HC TWK Innsbruck ellen, ilyen arányban is és újabb nagy lépést tett a rájátszásba jutásért!
    További sok sikert kívánunk az osztrák bajnokság egyetlen magyar együttesének, csak így tovább!
    Köszönjük kedves olvasóink megtisztelő figyelmét és tartsanak továbbra is velünk! (19:38:06)

Megvan Hetényi Zoltán első EBEL-es shutoutja és a Volán negyedik alsóházi középszakaszbeli sikere!

60:00

59:45
    Már ünnepel a hazai publikum!

58:52
    Lesállás miatt szabadul fel az innsbrucki védőharmad!

58:00
    Kettő perc a végéig, továbbra is 5-0 az állás a mieink javára!

57:54
    Pedevilla lövését is védte Hetényi Zoltán!

57:30
    Tartja a korongot a Volán a vendégek harmadában!

56:20
    Tyler Donatinak volt túl hosszú egy indítás!

55:30
    Sarauer cselsorozatából most nem lett gólveszély!

55:00
    Öt perc még a végéig, vajon meglesz -e Hetényi Zoltán shutoutja? Csak ez a kérdés nyitott még!

53:26
    Jackman bombáját is védte az innsbrucki cserekapus!

52:55
    McGregor korongját védte Machreich!

51:37
    Orbán kapott egy nagyot, de nincs újabb kiállítás!

50:25
    Pittl korongját blokkolta most Hetényi Péter, a kapus fivére!

50:00
    Tíz perc még a végéig, továbbra is ötgólos a magyar csapat előnye!

48:58
    Malik korongját is hárította Hetényi!

48:10
    Benk korongja kerülte el a vendégkaput!

47:19
    Jurik közeli kapáslövését is védte a nagyszerű magyar kapus!

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 17. Sarauer (Sertich, Yellow Horn), 21. Tokaji (Kovács Cs.), 27. Yellow Horn (Naglich), 33. Naglich (Sertich), 34. Kovács Cs.

Fehérvár AV19: Hetényi Z. (Rajna) – Orbán, Varga A., Mihály Á., Sarauer, Banham – Sertich, Jackman, Yellow Horn, Naglich, Magosi – Szirányi B., Tokaji, Kovács Cs., McGregor, Benk – Hetényi P., Pozsgai, Tóth G., Nemes, Németh A.. Vezetőedző: Marty Raymond
    HC TWK Innsbruck: Munro (Machreich) – Malík, Pedevilla, T. Donati, J. Donati, Salazar – Pittl, Sims, Höller, Jurik, Ulmer – Switzer, Stern, Hörtnagl, Schennach, Mössmer – Echtler, Steiner, Hanschitz. Vezetőedző: Daniel Naud

Játékvezetők: Erd, Kaspar, Nagy, Soós