Fehérvár – Ipress Center-Vác 22:19 (vége)
szombat 01.02.2014, 16:00 • Köfém Sportcsarnok, Székesfehérvár • EHF Kupa

Tilinger ziccerben ejtené át Triffát, de számít rá a kapus! (21:17) (21:17)

56
    Tilinger kerül helyzetbe, Triffa bravúrral hárít! (21:17) (21:17)

54
    Emberovics szerez vetődéssel labdát, indítja Azarit, aki kicsit talán önző, és fölé is dobja a ziccert! (21:15) (21:15)

51
    FARKAS dobja be a hétméterest. (20:15) (20:15)

48
    Újabb botrányos ítélet! Horváth B. megy ki két percre a hazaiaktól! (19:14) (19:14)

46
    Kiss Éva két bravúrt is bemutat! (18:14) (18:14)

45
    Tilinger átlövését védi Triffa, a lerohanásból kapufát dobnak a vendégek! (17:14) (17:14)

43
    Újabb "lépés" hazai részről, de Kiss Éva védi a ziccert a lerohanás után! (17:13) (17:13)

42
    FARKAS bedobja a vendégek hatodik hetesét is. (17:13) (17:13)

42
    Kazai (Fehérvár KC) megy le két percre, és nem maradhat el a hetes sem a váciaknak! (17:12) (17:12)

41
    Kiss Éva hatalmas bravúrja, de előtte szabálytalankodtak a váciak, ezt még sem fújták le a bírók! Érthetetlen! (17:12) (17:12)

39
    FARKAS lövi be a hetest, ezúttal KIss Évának. (17:11) (17:11)

38
    FARKAS fekteti el Győrffyt, és az üres kapuba lövi a hetest. (17:10) (17:10)

30
    HIHETETLEN! Gólt dob Siti, a játékvezetők szerint azonban nem volt benn! (12:8) (12:8)

29
    FARKAS ismét magabiztos a hetesnél. (12:7) (12:7)

27
    FARKAS dobja be a hetest. (11:6) (11:6)

27
    Mayer ziccerét védi fejjel Bíró! (11:5) (11:5)

26
    Kiss Éva újabb védése emberhátrányban! Farkas próbálkozott. (11:5) (11:5)

25
    Horvárh B. (Fehérvár KC) áll ki kettő percre. (11:5) (11:5)

20
    Kapust cserél a Vác. Bíró a vendégeknél a pályán. (10:3) (10:3)

14
    Nikcevic (Vác) megy ki két percre, előnyben a fehérváriak! (8:2) (8:2)

14
    Szondi ziccerét hatalmas bravúrral védi Kiss Éva a lerohanást követően! (8:2) (8:2)

13
    Szondi ejtené át a szélről Kiss Évát, újabb bravúros védés! (8:2) (8:2)

12
    Végigmegy a húzás, de Kiss Éva bravúrral védi a szélről jövő lövést! (7:2) (7:2)

11
    Fülöp is besárgul. (6:2) (6:2)

10
    FARKAS dobja be a hetest. (6:2) (6:2)

10
    Emberovics (Fehérvár KC) áll ki két percre, és még hetes is lesz a váciaknak. (6:1) (6:1)

7
    Horváth B. is besárgul. (4:1) (4:1)

7
    Kikcevic kap sárgát lökésért. (3:1) (3:1)

5
    TILINGER dobja be magabiztosan a hetest. (2:0) (2:0)

3
    Vaszari is besárgul. (1:0) (1:0)

2
    Azari lőne a szélről, kapusbravúr, de a labda marad a hazaiaknál! (0:0) (0:0)

1
    Emberovics kap sárgát. (0:0) (0:0)

Nagy Zalán

Fehérvár KC: Kiss Éva, Győrffy – Azari, Májer, Vaszari, Tilinger, Horváth B., Becséri, Kuhinkó, Hajduch, Siti, Herr Anita, Mayer, Kazai, Emberovics

Vezetőedző: Pal Oldrup Jensen

Ipress Center-Vác: Bíró, Triffa – Nikic, Hámori, Farkas, Szondi, Ivanics, Kamper, Szádvári, Ertl, Fülöp, Nikcevic, Dakos, Drávai, Németh Lilla Anna, Virágh

Vezetőedző: Konkoly Csaba

Játékvezetők: Ana Vranes, Marlis Wenninger (AUT)