Honvéd POLO - ZF-Eger 4:18 (vége) | Angyalföldi SI DSE - Hungerit-Szentes 2:15 (vége)
Szegedi Vízmű Taylor&Nash SzE - Dunaújvárosi Főisk 6:12 (vége) | BVSC- Zugló - UVSE V Kft 6:7 (vége)
Szegedi Vízmű Taylor&Nash SzE - Dunaújvárosi Főiskola VE

6:12

(0:4, 2:2, 3:3, 1:3)

szombat 08.02.2014, 17:30 • SZUE, Szeged • Női OB I

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (18:41:08)

Összességében magabiztos győzelmet aratott az esélyesebb dunaújvárosi gárda Szegeden. Az első negyed döntötte el a mérkőzést, amikor a hazaiak válaszolni sem tudtak a vendégek négy góljára. Utána már hiába hozott kiegyenlített játékot és eredményt a következő két negyed, az utolsóra nem sok esélye maradt a szegedieknek, akik fokozatosan fáradva el is vesztették újra ezt a játékrészt is. A dunaújvárosi siker feltétlenül megérdemelt.

32
    Véget ért a mérkőzés.

32
    Ziegler centerezését Gurisatti üti fölé, a túloldalon pedig Sós védi Dalmády Petra lövését.

32
    Dalmády Petra lövését védi Sós.

31
    Ziegler lövése a blokkról vágódik a kapu fölé.

31
    LENGYEL DOMINIKA harcol ki ötméterest, s értékesíti is: 6:12.

30
    Kovács ejtése pattan le a kapufáról, majd Lengyel Dorottya kiállítását követően Gurisatti is a lécet találja el.

29
    Szilágyi passzol CSABAI-hoz, aki közelről talál be: 5:12.

29
    Polák kiállítása után elpasszolják magukat a hazaiak, indulhat a Dunaújváros.

28
    Szegedi labdavesztés után Csabai és GURISATTI mehet a hazai kapura, az utóbbi be is talál: 5:11.

27
    Lengyel Anett távoli próbálkozását védi Sós, a túloldalon centerben kontrát fújnak a bírók a vendégek ellen.

26
    Lejár a hazaiak támadóideje, a távoli lövés nem veszélyes Sós kapujára.

25
    Kovács centerezése rövid, de a vendégakció végén Tóth védeni tud.

25
    Miskolczi megúszása után a passzát ZIEGLER váltja gólra: 5:10.

25
    Megkezdődött az utolsó negyed.

24
    Véget ért a harmadik negyed.

24
    Kontra a vendégeknél, majd a bírók kiszórják Lengyel Anettet, de a támadás végén nincs gól.