Honvéd POLO - ZF-Eger 4:18 (vége) | Angyalföldi SI DSE - Hungerit-Szentes 2:15 (vége)
Szegedi Vízmű Taylor&Nash SzE - Dunaújvárosi Főisk 6:12 (vége) | BVSC- Zugló - UVSE V Kft 6:7 (vége)
BVSC- Zugló - UVSE V Kft

6:7

(2:3, 3:2, 1:2, 0:0)

szombat 08.02.2014, 18:00 • Szőnyi út • Női OB I

Nagy küzdelmet láthattunk a két pesti csapat között, amelyből végül a vendégek kerekedtek ki győztesen. A BVSC mindent megtett az egyenlítésért, azonban az utolsó negyedben mind a két kapus lehúzta a rolót és a huszonnégy perc alatt összeszedett egy gólos hátrányt így nem tudták ledolgozni a hazaiak. Köszönjük a figyelmüket, és holnap sem maradnak vízilabda nélkül, hiszen a Volvo-kupa zárónapjáról is tudósítunk, úgyhogy megéri velünk tartani továbbra is! Szép estét Mindenkinek! (19:09:20)

32
    Vége a negyedik negyednek.

32
    Egy gyors UVSE lövés után, amit Doroszlai hárít, még egy hazai kísérlet, de magasan fölé száll a labda.

32
    Vendég labdalopás után, 16 másodperccel a vége előtt Áts Bertalan még időt kér.

Elnézést a kis technikai szünetért, de megszakadt az internetes kapcsolatunk.

30
    Kele a jobb szélről lő a bal felső felé, de Barna hárít.

29
    Petrovics Mátyás kér időt, bő három perccel a mérkőzés vége előtt. Ebben a negyedben még egyik csapat sem szerzett gólt.

29
    Kisteleki hátul javít és szereli centerben Farkast.

28
    Kisteleki a jobb kapufára lövi a büntetőt, a kipattanó után azonban marad náluk a labda!

28
    Farkas hamar ellövi a labdát, amit végül Barna könnyedén hárít.

27
    Leimeter távoli ejtése a bal kapufát találja el.

26
    A két 4-es párharcát Kisteleki nyeri Farkassal szemben, mert a támadóideje lejárt a hazaiaknak.

26
    Doroszlai védi könnyedén a bal oldali lövést.

25
    A hazai próbálkozás az oldalhálót találja el a jobb szélről.

25
    Elkezdődött a negyedik negyed, először a BVSC hozza el a ráúszást.

24
    Vége a harmadik negyednek.

24
    Hosszú az indítás Sikternek, Doroszlai jól mozdul ki kapujából.

23
    Sikter lövése előnyben a bal szélről a felső lécen csattan.

21
    Barna jól mozdul ki kapujából és szerez labdát.

20
    KISTELEKI HANNA a jobb szélről a rövid felsőbe pattint! 5:7

20
    Farkas távoli lövését sarokra üti Barna.

19
    Jó a hazai emberhátrányos védekezés.

19
    Mátéová elől elszedik a labdát a hazaiak.

19
    Az időkérés után emberelőnyben támadhat a BVSC.

18
    Szép svédcsavar Siktertől, de a jobb kapufát találja el!

18
    Illés bal oldali kísérletét könnyen védi Barna.

17
    KUMI ZSÓFIA szépen ejt a jobb felsőbe a jobb oldalról! 5:6

17
    Az UVSE vezetheti az első támadást a harmadik negyed során is.

A vendégek kezdték jobban a találkozót, azonban a második nyolc perc során a BVSC jobb támadásainak köszönhetően egyenlíteni tudott a szünetre. Az UVSE ellen többször is kontrát fújtak az utóbbi időben, így nem sikerült lövéssel befejezniük támadásaikat. A hazaiak jól dolgoztak elől, és ha megőrzik ezt a lendületet, akkor akár vissza is vághatnak az őszi vereségért. Izgalmas második félidőre van kilátás!

16
    Egy BVSC kapufa még a végére, ezzel vége a második negyednek.

16
    Az ellőtt labda után maradt még egy kis idő, így kilenc másodperccel a vége előtt hazai időkérés.

16
    TAMÁS VIKTÓRIA parádés kapufás gólt lő középről a jobb felsőbe! 5:5

16
    Mátéová lövi telibe a felső lécet, de a kipattanó az övék.

15
    Kontra az UVSE ellen.

15
    Vendég időkérés, ami után fórban támadhatnak majd.

14
    Farkas szerez labdát, amivel megúszik, de visszazár az UVSE és végül kapufa lesz a lehetőségből.

13
    Barna védi a bal oldalról ellőt labdát.

13
    Gyors válasz a túl oldalon! DAUDA-BOARD LENKE a találat szerzője! 4:5

12
    Másodszorra azonban a vendég játékos nyeri kettejük párharcát. HERTZKA ORSOLYA centerből üti a labdát a kapuba! 3:5

12
    Hertzka közeli pöcizését védi Doroszlai.

11
    GYÖNGYÖSSY ANIKÓ a bal szélről juttatja a labdát a hosszúba! 3:4

10
    Farkas jobb oldali lövését blokkolják a vendégek.

9
    Kontra a vendégek ellen.

9
    Sikter passzából büntetőt harcol ki az UVSE, amit KISTELEKI HANNA lő a jobb alsóba! 2:4

9
    A második negyedben is a vendégeké a ráúszás.

8
    Sikter lopja el a labdát a dudaszó előtt. Vége az első negyednek.

8
    KISTELEKI HANNA ötméteresből lő a bal alsóba! 2:3

8
    Barna húzza le az ejtést.

7
    Barna a felső lécre üti a labdát, de a kipattanó a BVSC-é.

4
    Előnyben a hazaiak, Petrovics Mátyás időt kér.

4
    Sikter a bal szélről a felső lécre ejt.

3
    BVSC kapufa a bal oldalról.

3
    Jól védekeztek emberhátrányban a hazaiak.

3
    Előnybe kerül, majd rögtön időt kér az UVSE.

2
    Kele Nikolett ejt a bal oldalról, de rövid a lövése.

2
    Sikter játszaná be centerbe a labdát, de a hazaiak tisztán szerelnek.

1
    TÓTH ANDREA kapja a bal szélről centerbe a labdát, amit fórból a hálóba juttat! 0:1

1
    Elkezdődött a mérkőzés, az UVSE vezetheti az első támadást.

Bár a férfi OB I szünetel a hétvégén a Volvo-kupa miatt, a nőknél viszont most folytatódik a bajnokság a "tavaszi" szezonnal. A Szőnyi útról a BVSC – UVSE párharccal jelentkezünk. Az őszi találkozón simán nyert a jelenlegi vendég csapat 16-7-re. A BVSC nem kezdte túl jól a bajnokságot, hiszen csak a negyedik körben tudott először nyerni, utána viszont hárommeccses győzelmi szériája éppen a záró fordulóban az éllovas Eger ellen szakadt meg. Azonban a két gólos vereség dacára, nem vallottak szégyent a zuglói lányok. Az UVSE ezzel szemben öt bajnoki után könyvelhette el első vereségét az Eger ellen, majd a szünet előtt a Szentes ellen sem sikerült begyűjteni a három pontot. Így jelenleg a tabella harmadik helyén állnak 15 ponttal, míg a BVSC az ötödik 10 ponttal. Izgalmas mérkőzésre van kilátás!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 18:00 - kor kezdődik.