Honvéd POLO - ZF-Eger 4:18 (vége) | Angyalföldi SI DSE - Hungerit-Szentes 2:15 (vége)
Szegedi Vízmű Taylor&Nash SzE - Dunaújvárosi Főisk 6:12 (vége) | BVSC- Zugló - UVSE V Kft 6:7 (vége)
BVSC- Zugló - UVSE V Kft

6:7

(2:3, 3:2, 1:2, 0:0)

szombat 08.02.2014, 18:00 • Szőnyi út • Női OB I

Nagy küzdelmet láthattunk a két pesti csapat között, amelyből végül a vendégek kerekedtek ki győztesen. A BVSC mindent megtett az egyenlítésért, azonban az utolsó negyedben mind a két kapus lehúzta a rolót és a huszonnégy perc alatt összeszedett egy gólos hátrányt így nem tudták ledolgozni a hazaiak. Köszönjük a figyelmüket, és holnap sem maradnak vízilabda nélkül, hiszen a Volvo-kupa zárónapjáról is tudósítunk, úgyhogy megéri velünk tartani továbbra is! Szép estét Mindenkinek! (19:09:20)

32
    Vége a negyedik negyednek.

32
    Egy gyors UVSE lövés után, amit Doroszlai hárít, még egy hazai kísérlet, de magasan fölé száll a labda.

32
    Vendég labdalopás után, 16 másodperccel a vége előtt Áts Bertalan még időt kér.

Elnézést a kis technikai szünetért, de megszakadt az internetes kapcsolatunk.

30
    Kele a jobb szélről lő a bal felső felé, de Barna hárít.

29
    Petrovics Mátyás kér időt, bő három perccel a mérkőzés vége előtt. Ebben a negyedben még egyik csapat sem szerzett gólt.

29
    Kisteleki hátul javít és szereli centerben Farkast.

28
    Kisteleki a jobb kapufára lövi a büntetőt, a kipattanó után azonban marad náluk a labda!

28
    Farkas hamar ellövi a labdát, amit végül Barna könnyedén hárít.

27
    Leimeter távoli ejtése a bal kapufát találja el.

26
    A két 4-es párharcát Kisteleki nyeri Farkassal szemben, mert a támadóideje lejárt a hazaiaknak.