Málaga CF – Valladolid 1:1 (vége) | Levante – CA Osasuna 2:0 (vége) | Getafe CF – RCD Espanyol 0:0 (vége)
Elche CF – Real Club Celta de Vigo 1:0 (vége)
Malaga CF
1:1 (1:1)
Real Valladolid
szombat 01.03.2014, 16:00 • Estadio La Rosaleda, Malaga • Primera División

Igazságos döntetlennel ért véget a mérkőzés. A Malaga igazából 15 percig játszott nagyon jól, de a vezető gól megszerzése után visszaesett a játékuk, és nem tel sok időbe, hogy a Valladolid egyenlítsen. A második félidő meglehetősen eseménytelenül telt, de a 91. percben volt egy meccslabdája a vendégeknek, ám Caballero óriási bravúrral menteni tudott. (17:52:38)

90+2
    Vendég sarokrúgás.

90+1
    Guerra kapott remek labdát 5 méterre a kaputól, jobb alsóba tartó lövését Caballero óriási bravúrral védte, megmentve ezzel 1 pontot csapatának!

90
    2 perc lesz a ráadás a mérkőzés végén.

90
    Ezt is hárítja a hazai csapat védelme.

90
    Kifejelik a védők, vendég szöglet!

89
    Valladolid szabadrúgás a bal odlalról, talán az utolsó lehetőség a vendégek előtt!

88
    Valladolid szabadrúgás térfelük közepéről.

86
    Omar passza volt túl hosszú, Caballero hozhatja játékba a labdát.

85
    Duda rátekeri, de elakad egy védőben.

84
    Rueda rántja le ellenfelét, jó helyzetből malaga szabadrúgás.

82
    Rubio volt kénytelen elhagyni a pályán, Valiente a helyén.

81
    Gamez helyett Ferreira a pályán.

80
    Mitrovic kapott sárgát, a 16-os mellett rúgta fel ellenfelét.

80
    Guerra vette át a beadást 11 méterre a kaputól üresen, majd centikkel durrantott a felő léc fölé, ez volt a második félidő legnagyobb helyzete.