Málaga CF – Valladolid 1:1 (vége) | Levante – CA Osasuna 2:0 (vége) | Getafe CF – RCD Espanyol 0:0 (vége)
Elche CF – Real Club Celta de Vigo 1:0 (vége)
Malaga CF
1:1 (1:1)
Real Valladolid
szombat 01.03.2014, 16:00 • Estadio La Rosaleda, Malaga • Primera División

Igazságos döntetlennel ért véget a mérkőzés. A Malaga igazából 15 percig játszott nagyon jól, de a vezető gól megszerzése után visszaesett a játékuk, és nem tel sok időbe, hogy a Valladolid egyenlítsen. A második félidő meglehetősen eseménytelenül telt, de a 91. percben volt egy meccslabdája a vendégeknek, ám Caballero óriási bravúrral menteni tudott. (17:52:38)

90+2
    Vendég sarokrúgás.

90+1
    Guerra kapott remek labdát 5 méterre a kaputól, jobb alsóba tartó lövését Caballero óriási bravúrral védte, megmentve ezzel 1 pontot csapatának!

90
    2 perc lesz a ráadás a mérkőzés végén.

90
    Ezt is hárítja a hazai csapat védelme.

90
    Kifejelik a védők, vendég szöglet!

89
    Valladolid szabadrúgás a bal odlalról, talán az utolsó lehetőség a vendégek előtt!

88
    Valladolid szabadrúgás térfelük közepéről.

86
    Omar passza volt túl hosszú, Caballero hozhatja játékba a labdát.

85
    Duda rátekeri, de elakad egy védőben.

84
    Rueda rántja le ellenfelét, jó helyzetből malaga szabadrúgás.

82
    Rubio volt kénytelen elhagyni a pályán, Valiente a helyén.

81
    Gamez helyett Ferreira a pályán.

80
    Mitrovic kapott sárgát, a 16-os mellett rúgta fel ellenfelét.

80
    Guerra vette át a beadást 11 méterre a kaputól üresen, majd centikkel durrantott a felő léc fölé, ez volt a második félidő legnagyobb helyzete.

79
    Rukavina végezhet el bedobást a jobb oldalról, a 16-os vonalából.

78
    Sanchez vágta ki a labdát Rama elől szögletre.

77
    A bal oldalon Pena birtokolja a labdát.

76
    Manucho számára véget ért a mérkőzés, Omar állt be a helyére.

75
    Igazi helyzet nélkül eddig a második játékrész.

74
    Santa Cruz lökött az ellenfél 16-osán belül, szabadrúgás kifelé,

72
    Santa Cruz fejelt mellé 5 méterről, közel állt hozzá, hogy újabb gólt szerezzen.

71
    Javi Guerrera volt szabálytalan a felezővonalnál.

69
    Sanchez reklamált a jobb oldalon szögletért, de egyértelműen róla ment ki a labda, kirúgás.

68
    A vendég csapat támad.

67
    Rossi kezezett, igaz nem szándékosan, mégis szabadrúgást ítélt a játékvezető, a Malaga térfeléről.

66
    A beadásba egy védő ér bele, de Marino megkaparintja a labdát.

65
    Malaga szabadrúgás a jobb oldalról, a 16-os mellől.

64
    Jöhet az ismétlés a túl oldalról.

63
    Malaga szöglet.

62
    A gólszerző Larsson helyén Gonazel kap szűk fél óra játéklehetőséget.

61
    A vendég csapat is cseréhez készülődik.

60
    Kettős csere a hazai csapatban. Tissone helyett Perez, Iakovenko helyén pedig Garcia kapott lehetőséget.

58
    Csak a vendég térfélen folyik a játék

57
    A bal oldalon Iakovenko a labdával, bedobást harcol ki.

56
    Vendég szabadrúgás a félpálya közeléből.

54
    Az első félidőhöz hasonlóan jól kezd a Malaga, de ez csak labdabirtoklásban mutatkozik meg.

53
    Egészen Caballero-ig passzolnak hátra a hazaiak.

51
    Les miatt a vendégek végezhetnek el szabadrúgást.

50
    Sanchez volt szabálytalan a középpályán, Valladolid szabadrúgás.

49
    Caballero végezhet el kirúgást.

48
    Tissone lőtt 16 méterről kapura laposan, nem sokkal suhant el a bal alsó mellett a labda!

47
    Támadásban a Malaga.

46
    Úgy tűnik nem volt csere a szünetben.

46

Megérdemelten szerzett vezetést a nagyon erősen kezdő Malaga, de a gól után rövid időn belül magára talált a Valladolid, és az egyenlítés sem maradt el. A félidő végét ismét a hazaiak uralták, de egy izgalmas félidő végén mindkét csapatnak jól jön a szünet. Ennél rosszabb félidőt sohase lássunk!

45+1
    Valladolid szabadrúgás 20 méterre a kaputól, elakad a sorfalban.

45
    1 perc lesz a félidő végén a támadás.

43
    Gőzerővel támad a Malaga.

42
    Egy nagyon távoli lövési kísérlet a hazai csapattól, messze elkerüli a kaput, a lelátón valaki gazdagabb egy labdával.

40
    Most 11-emberrel védekezik a Valladolid, az utóbbi nhány percben nem tudtak kijönni térfelükről.

39
    Duda-nak készítették le a labdát 20 méteren lövésre, aki rá is tűzte, de túl sok külső volt benne, így messze elcsavarodott a kapu jobb oldala mellett.

38
    Hazai bedobás a vendég térfél közepétől a jobb oldalon.

37
    A középpályán a Malaga birotkolja a játékszert, de kezdeti. lendületüknek már nyoma sincs.

36
    Iakovenko 25 méterről lövésre szánta el magát, inkább ne tette volna.

34
    Angeleri kifejelte a beívelést.

33
    Itt a második Valladolid sarokrúgás.

31
    Már 54%-ban a vendégek birtokolják a labdát!

30
    Néhány perc alatt kijött a szorításból a vendég alakulat, és megérdemelen egyenlítettek.

29
    A Valladolid gólt szerzett!
    DANIEL LARSSON egalizált! VIllámgyors jobb oldali támadás után Manucho készített Larsson elé, aki 8 méterről a kivetődő kapus mellett a bal alsóba helyezett!

27
    Rossi tűzelt a vendég csapatól 18 méterről jobbal, a lövés azonban elment a bal kapufa mellett, Caballero-nak nem kellett hárítania.

26
    Úgy tűnt egy védő fejelte ki a labdát a beívelt szöglet után, a játékvezető mégis kirúgást ítélt.

25
    Újabb szöglet a másik oldalról.

24
    Szöglet a bal oldalról a hazai csapatnak.

23
    Amrabat lehagyta védőjét a balszélen, majd középre adott az alapvonalról, a kapuson túljutott a labda, de egy védő még időben mentett Santa Cruz elől.

22
    A bal oldalon támad a Malaga.

21
    Guerrera fejelt el nem sokkal a jobb kapufa mellé. Rama szépen adta be a labdát.

19
    A Valladolid védőknél a labda.

18
    55%-ban birtokolja a labdát a hazai csapat

17
    Kifejeli a védelem a szögletet, az ismétlés pedig Marino kezében kötött ki.

16
    Marino öklözi szögletre a beívelt szabadrúgást.

15
    Hazai szabadrúgás a jobb oldalról, 30 méterről.

13
    A Malaga gólt szerzett!
    ROQUE SANTA CRUZ megszerzi a vezetést a Malaga-nak! A szöglet után 5 méteren ő emelkedett a legmagasabbra és gyönyörű mozdulattal a hosszú felsőbe csúsztatott!

13
    Jöhet az ismétlés!

13
    Malag sarokrúgás.

12
    Jön a szöglet, a hosszú oldalon sikerül kapura fejelni, de Caballero-nak ez csemege, ponbt középre jött.

11
    Vendég sarokrúgás a jobb oldalról.

10
    12 méterről Camacho lőhetett 12 méterről, Marino lábbal védett!

9
    Malaga szabadrúgás 35 méterről, szemben a kapuval.

8
    Jön a beívelés, de a védők kifejelik,

7
    Malaga szabadrúgás a bal oldalról, az oldalvonal mellől.

6
    Nagy iramban kezd a hazai csapat, a Valladolid beszorul saját térfelére.

5
    Iakovenko robogott el a jobb oldalon, majd középre adott, Duda lövését azonban blokkolták a védők.

3
    Antunes beadása túl mély volt, Marino kirúgása következik.

2
    Malag bedobás térfelük közepéről.

1
    Az első akciót a kék-fehér mezes hazai csapat vezetheti.

1

Kiesési rangadó. Szomorú ezt mondani, de bizony a héhány éve még a BL-ben vitézkedő Malaga már csak 3 ponttal előzi meg a már kieső helyen álló Valladolidot. Azonban így is ők a találkozó esélyesei, hiszen ellenfelük mindeössze egyszer tudott nyerni vendégként 13 próbálkozásból. A két csapat legutóbbi 5 találkozásából 4 és döntetlennel ért véget. Vajon ma is erre számíthatunk?

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:00 - kor kezdődik.