Békéscsaba – Veszprém BKC 28:24 (vége) | Dunaújvárosi KKA – EKFSC - Globál Safe 36:26 (vége) | MTK-Budapest – Érd 18:28 (vége)
Eubility Group - Békéscsabai Előre NKSE
28:24 (13:14)
Veszprém Barabás KC
szombat 01.03.2014, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Békéscsaba • Női kézilabda NB1

Az első félidőben hamar 3 gólos előnybe került a Békéscsaba, ám innen előbb felállt a Veszprém, majd a szünetre a vezetést is megszerezte. Innentől lett nyitott a mérkőzés, hiszen a két csapat közt a különbség egészen a 49. percig nem volt nagyobb 2 gólnál. Ekkor azonban elkezdte a hajrát a hazai csapat és az 51. percben már 4-el vezettek. Ekkora hátrányból pedig az emberelőnyök ellenére sem tudott felállni a vendégegyüttes.
    A Veszprém ezzel már biztosan a 10. helyen zár, függetlenül az utolsó fordulótól, azonban a viharsarki alakulat a Debrecennel folytatott harcban továbbra is odaérhet a 8. helyre. A következő fordulóban a Loki a Fehérvárott lép pályára, míg a Csaba a Vác vendége lesz. A Veszprém az MTK-t fogadja hazai pályán. (19:30:10)

60
    Mérkőzés vége. (28:24)

60
    Glusica áll ki 2 másodperccel a vége előtt (28:24) (28:24)

60
    SZABÓ újabb találatával használja ki a remek bejátszást. (28:24) (28:24)

60
    VESZTERGOMBI a gólszerző a szélről. (27:24) (27:24)

59
    SZABÓ eredményes beállósból. (27:23) (27:23)

58
    Terenyi hárította Tóth E. büntetőjét. (26:23) (26:23)

58
    Veszprémi hétméteres következhet. (26:23) (26:23)

58
    GLUSICA lőtt a léc alá bal átlövőből. (26:23) (26:23)

57
    Kiegészültek a hazaiak. (25:23) (25:23)

57
    MARINCSÁK talált a kapuba a bal szélről. (25:23) (25:23)

56
    Csáki lőtt el keresztbe a kapu előtt. (25:22) (25:22)

56
    Hazai időkérés. (25:22) (25:22)

56
    Terenyi hárított Tóth G. lövésénél. (25:22) (25:22)

55
    Nyikolajenko kapott kettő percet. (25:22) (25:22)

55
    SZABÓ szerzett gólt beállósból. (25:22) (25:22)

54
    Egy hatalmas védelmi hiba után Terenyi védett hatalmasat. (24:22) (24:22)

53
    Kiegészültek a hazaiak. (24:22) (24:22)

53
    TÓTH G. a találat szerzője. (24:22) (24:22)

Fehér Marcell

Kommentátort keresünk a Veszprém Barabás KC csapatának meccseihez. További információk.

Eubility Group - Békéscsabai Előre NKSE: Veress, Sipeki, Terenyi – Hanczvikkel, Gávai, Tóth, Nyikolajenko, Csáki, Diószegi, Szabó, Szögi, Dombi, Walfisch, Kelemen, Glusica, Barján
    Vezetőedző: Bakó Botond

Veszprém Barabás KC: Pásztor, Szemerey, Györkös – Tóth E., Hajtai, Kokas, Gulyás, Kurucz, Pelczéder, Marincsák, Horváth, Planéta, Vesztergombi, Tóth G., Kiskartali,Takács
    Vezetőedző: Róth Kálmán

Játékvezetők: Dobrovits Csaba – Tájok Péter