Békéscsaba – Veszprém BKC 28:24 (vége) | Dunaújvárosi KKA – EKFSC - Globál Safe 36:26 (vége) | MTK-Budapest – Érd 18:28 (vége)
Dunaújvárosi KKA
36:26 (22:13)
EKFSC - Globál Safe
szombat 01.03.2014, 18:00 • Dunaújvárosi Sportcsarnok • Női kézilabda NB1

A második félidő ott folytatódott ahol az első vége lett. Folyamatos újvárosi támadások melyeket rendre gólra váltottak. a Vendégek időkérés után tértek magukhoz és elsősorban Sári Barbara vezetésével lövöldözték góljaikat.

A papírforma győzelem tehát bejött,az Eger se tudta megállítani az Újvárost.
    Ezzel a képpel búcsúzunk,köszönjük hogy velünk tartottak!

képfeltöltés (19:19:35)

képfeltöltés

60
    Mérkőzés vége. (36:26)

60'
    Bárány lövi a találkozó utolsó gólját. (36:26) (36:26)

59'
    Újabb próbálkozás a hazai fiataloktól de Ferenczi véd. (36:25) (36:25)

59'
    Labdát szerez az Eger de Spisák véd szépet. (36:25) (36:25)

58'
    Támad az Újváros de a vendégek kapujában Ferenczi véd. (36:25) (36:25)

57'
    Kiseebb gól csend után Gaskova lő gólt. (36:25) (36:25)

55'
    Hazai oldalon szinte csak a fiatalok játszanak már. (36:24) (36:24)

55'
    Gyimesi szerez újabb gólt. (36:24) (36:24)

55'
    Kicsit az Újvárosiak érzik már a győzelmet és a meccs végét így kiengedtek. (36:23) (36:23)

54'
    Bárány indul meg a megszerzett labdával és lő szép gólt. (36:23) (36:23)

54'
    Gyimesi szerzi meg a 22. vendég gólt felugrásból. (36:22) (36:22)

53'
    Kopecz Barbara is betalál. (36:21) (36:21)

53'
    Elveszik labdát az Egertől. (35:21) (35:21)

képfeltöltés (35:21) (35:21)

52'
    Mátéfi Eszter kér időt. (35:21) (35:21)

Kicsi technikai probléma az időben,de javítottunk. Újabb gól közbe nem született. (35:21) (35:21)