Aston Villa FC – Norwich 4:1 (vége) | Swansea City – Crystal Palace 1:1 (vége) | Tottenham Hotspur – Cardiff City FC 1:0 (vége)
Aston Villa FC
4:1 (4:1)
Norwich City
vasárnap 02.03.2014, 17:30 • Villa Park, Birmingham • Barclays Premier League

A második félidő már kevesebb izgalmat hozott, mint az első, ott már a lényegi kérdések eldőltek.
    A hazaiak az első játékrészben 16(!) perc alatt 4 gólt szereztek, ezzel megfordítva a mérkőzést és jelentős előnyre szert téve már nyugodtan várhatták a második játékrészt, ahol komolyabb megerőltetés nélkül, örömfocit játszva nyerték meg a mérkőzést, ahol a szurkolók végig buzdították mindkét csapatot. A hajrában nagyon hajtottak a vendégek, de már hiába való volt, egy nagy helyzetet sikerült kialakítaniuk, de Guzan résen volt és védeni tudott. Ezzel a 3 ponttal a győztes a 11. helyre ugrott, így távolodva a kieső zónától, míg a vesztes maradt a 15. helyen, 4 pontra a kieséstől.
    Köszönjük szépen a figyelmüket, további kellemes időtöltést kívánunk Önöknek! (19:24:55)

90+3

90+2
    Elmander íveli be a jobb szélről a labdát, de a védők kivágják.

90+2
    A végén még próbálkozik a Norwich.

90+1
    A játékvezető kettő percet hosszabbít!

90
    Folyamatosan támad a City, de remekül védekezik a Villa.

89
    A középpályán harcolnak a felek a labdáért.

88
    Elmander rántja le Westwoodot a saját kapuja előtt, sárga lap.

87
    A mérkőzés végét a sárga mezesek irányítják, jól járatják a labdát, de nem tudnak közel kerülni ellenfelük kapujához.

86
    A hajrában eleredt az eső, a játékosok csúszkálnak.

85
    Jó kontrát vezettek fel a hazaiak, Hooper kap jó labdát és egyedül viheti a kapura, de 16-ról a kapusba lövi! Mekkora helyzet maradt ki!

84
    Ebben a játékrészben eddig jól védekeznek a vendégek.

83
    Folyamatosan támadásban vannak a hazaiak.

82
    A két gólt szerző Christian Benteke hagyja el a pályát, a helyén Holt.