Lugi HF
28:26 (13:14)
Csurgói KK
vasárnap 16.03.2014, 17:00 • Färs & Frosta Sparbank Arena, Lund • EHF Kupa

Végül nagyon sokba került a Csurgónak a második félidő első felében tapasztalt újabb rövidzárlat, az első meccsen is volt egy ilyenünk. Ott öt perc alatt megfordította a mérkőzést a Lugi, és végül az akkor ötre növelt előnyből sikerült kettőt megtartaniuk.
    Nem jött össze tehát a pontszerzés a magyaroknak idegenben, de az egymás elleni eredményben egy góllal jobbak vagyunk, ez még akár számíthat is a végén.
    A végeredmény tehát Lugi – Csurgó 28-26.
    ---- (18:33:54)

60
    Mérkőzés vége. (28:26)

60
    Fél perc van hátra, szinte lehetetlen a helyzet. (28:26) (28:26)

59
    PIROS LAP! Szöllősit könyökölték le, emiatt a svéd játékos azonnali pirosat kap. (28:26) (28:26)

59
    Időt kértek a svédek. (28:26) (28:26)

59
    HERBERT kettőre hozza fel a Csurgót. (28:26) (28:26)

58
    Meglepetés, az első emberelőnyünk következik. Az utolsó esély, meg kéne ragadni. (28:25) (28:25)

57
    LELE tartja a lelket a csapatban, újabb találat. (28:25) (28:25)

57
    Igazából már csak matematikai esélyünk maradt az újabb svéd leindításgólt követően. (28:24) (28:24)

56
    Abból él azóta is a svéd csapat, amit azzal a 4-0-ás rohammal szedett össze a 38. perc környékén. (27:24) (27:24)

56
    LELE tesz ez ellen egy újabb góllal! (27:24) (27:24)

55
    Tingsvall újra négyre emeli a különbséget. Tartok tőle, hogy lassan elmegy a hajó. (27:23) (27:23)

54
    Elszúrtuk a támadást, svéd időkérés rögtön utána. (26:23) (26:23)

52
    Háromra növelik a svédek. (26:23) (26:23)

52
    Még nem volt kiállítás a Lugitól. (25:23) (25:23)

51
    LELE kettőre hozza a Csurgót! (25:23) (25:23)

51
    PUKHOUSKI vette át Lele helyét, most ő szórja meg magát. Háromra jövünk fel! (25:22) (25:22)

50
    Buducnost Podgorica szindróma – nagyon korai passzív és el is veszik tőlünk. (25:21) (25:21)