Chelsea F.C. – Arsenal FC 6:0 (vége) | Cardiff City FC – Liverpool F.C. 3:6 (vége) | Everton FC – Swansea City 3:2 (vége)
Hull City – West Bromwich Albion 2:0 (vége) | Manchester City – Fulham FC 5:0 (vége) | Newcastle United – Crystal Palace 1:0 (vége)
Norwich – Sunderland AFC 2:0 (vége) | West Ham United – Manchester United 0:2 (vége)
Chelsea Football Club
6:0 (4:0)
Arsenal FC
szombat 22.03.2014, 13:45 • Stamford Bridge, London • Barclays Premier League

90+1
    Rosicky életerős, tizenhatoson kívüli félmagas lövését üti ki Cech!

89
    Cazorla pontrúgása nem veszélyes, ám a kipattanó után majdnem szépítenek az ágyúsok!

84
    Schürrle lő 20 méterről, nem sokkal megy a hosszú alsó mellé!

72
    Utolsó hazai csere: David Luiz le, Mikel be.

71
    Chelsea gólt szerzett!!
    GÓÓÓL! Hatalmas már a különbség! A nemrég beállt egyiptomi játékos, MOHAMED SALAH lép ki a leshatárról, majd a tizenhatoson belülről, laposan kihasználja a ziccert! 6-0!

68
    Torres szerez majdnem gólt, de Szczesny jól vetődik közbe!

67
    Második hazai csere: a duplázó Oscar helyett Salah folytatja.

66
    GÓÓÓL! Kiütés! OSCAR szánja el magát lövésre 19 méterről, Szczesny beleüt vagy inkább csak beljebb segíti a labdát! Kapushiba! 5-0!

63
    Torres lekészítése után Oscar tüzel a tizenhatoson belül, Szczesny tolja fölé, ám kirúgás lesz!

60
    Sagna beadása lepattan, majd Cazorla lő a tizenhatoson belülről, éppen a hosszú alsó mellé!

52
    Rosicky (Arsenal) kaszálja el Azpilicueta-t, jogos a lap.

47
    Torres egy remek csel utána bevetődő védőbe lő, a kipattanót David Luiz vágja a kapusba! Szöglet!

Utolsó cseréjét is kihasználja az Arsenal: Koscielny le, Jenkinson be.

Cserélnek a vendégek a szünetben: Oxlade-Chamberlain helyére Flamini áll be.

45
    Cazorla tolja ki a labdát balra, Giroud tüzel laposan oldalháló!

42
    GÓÓÓL! Lassan már kiütés, és még csak az első félidő! Torres ugrik ki a jobb oldalon, nincs les, remekül centerez, érkezik OSCAR, aki három méterről a léc alá bombáz! Szczesny tehetetlen volt! 4-0!

30
    David Luiz szánja el magát lövésre 25 méterről, megpattan, Szczesny bravúrral tolja a labdát szögletre!

24
    Első vendég változtatás: Podolski le, Vermaelen le.

17
    GÓÓÓL! EDEN HAZARD áll oda a labda mögés, és magabiztosan értékesíti a jogosan megítélt büntetőt! 3-0!

16
    Gibbs (Arsenal) áll ki, nem tudni miért hiszen Oxlade-Chamberlain szabálytalankodott.

16
    11-es a hazaiak javára!

15
    Torres passza után Hazard lő nem sokkal mellé, Oxlade-Chamberlain kézzel üti ki a labdát oldalra!

10
    Sérülés miatt: Eto'o helyén Torres folytatja.

7
    GÓÓÓL! Növelik előnyüket a hazaiak! Egy labdaszerzés után Matic ANDRE SCHÜRLLE elé tálal, aki futtából, a tizenhatos vonaláról kilövi a hosszú alsót! 2-0!

5
    GÓÓÓL! Vezetnek a kékek! SAMUEL ETO'O egy remek lövőcsel után, 15 méterről ballal teker a hosszú felsőbe! 1-0!

4
    Helyzet a másik oldalon! Giroud tizenhatoson belüli, lapos lövését védi bravúrral Cech!

3
    Eto'o egy beadást éppen nem ér el, az ágyúsok kapusa vetődik, és ki tudja paskolni a labdát!

Nagy Zalán

Gólok: 5. Eto'o, 7. Schürrle, 17. Hazard (bünt.), 42. Oscar, 66. Oscar, 71. Salah

Lapok:   52. Rosicky (ARS)   16. Gibbs (ARS)

Chelsea Football Club: Cech – Ivanovic, Cahill, Terry, Azpilicueta – Matic, David Luiz(Mikel, 72.) – Schürrle, Oscar(Salah, 67.), Hazard – Eto'o(Torres, 10.)
    Arsenal FC: Szczesny – Sagna, Mertesacker, Koscielny(Jenkinson, a szünetben), Gibbs – Oxlade-Chamberlain(Flamini, a szünetben), Arteta, Cazorla – Rosicky, Giroud, Podolski(Vermaelen, 24.)

Játékvezetők: Andre Marriner – Ledger, Perry

Nézőszám: 42000