Csehország – Finnország 4:3 (1:0 szétlövés után) | Svédország – Magyarország 5:1 (vége) | USA – Oroszország 6:1 (vége)
Kanada – Japán2 7:1 (vége)
Svédország
5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
Magyarország
vasárnap 23.03.2014, 14:30 • Káposztásmegyeri jégpalota, Budapest • U18 Női Világbajnokság

48:45
    Hanna Olsson jut a kiállítás sorsára, két percig emberelőnyben a magyarok.

44:16
    Magyar kiállítás, Pintér Lili kerül a büntetőpadra kettő percre.

41:44
    Viklund két percre kiállítva a svédektől, emberelőnyben a hazaiak!

36:01
    Szinte már megszokott magyar kiállítás, Odnoga Lotti kerül a büntetőpadra két percre.

25:24
    Németh Bernadett két percre kiállítva, nehéz két perc vár ránk.

21:40
    Kiss vitte be a svéd harmadba a jobb oldalon, majd szabálytalanság miatt megállítják a játékot, Sköld 2 percre kiáll a svéd válogatottból. 2 perc emberelőny nekünk!

13:50
    Svéd kiállítás, egy megugró magyart, Jókai Szilágyit akasztotta Olsson, így most két perc hazai emberelőny következik! Egy igazi esély!

07:17
    Újabb magyar kiállítás közben, több, mint 1 percig kettős hátrányban leszünk. Gottlibet Zóra a kiállított játékos.

06:43
    Egy magyar kiállítás ismét. 2 perc emberelőny Svédország javára újra.

02:30
    Németh Bernadett kap kettő perces büntetést, emberelőnyben a svédek.

Gólok és gólpasszok: 3. Husak-Asp (Helgöstam), 28. Gradin (Jonsson), 37. Husak-Asp (Adolfsson, Strandberg), 48. Wernblom, 58. Helgostam (Södergren, Benn) – 52. Horváth (Németh, Medgyes)

Svédország: Berglind (Aberg) – Strandberg, Adolfsson, Husak Asp, Olsson, Samuelsson – Evertsson, Viklund, Sköld, Wessling, Muren – Karlsson, Jonsson, Helgöstam, Benn, Södergren – Backebo, Gradin, Hjalmarsson, Svensson, Wernblom
    Magyarország: Németh A. (Poltzer) – Németh B., Tóth, Krivi, Horváth, Pintér Lili – Köles, Medgyes, Kiss, Dabasi, Grkovic – Pál, Odnoga, Ungár, Pintér Hanna, Jókai-Szilágyi – Holzer, Nagy, Pártos, Gottlibet

Játékvezetők: Mallette Meghan (CAN) – Connolly (USA), Leet (EST)