Csehország – Finnország 4:3 (1:0 szétlövés után) | Svédország – Magyarország 5:1 (vége) | USA – Oroszország 6:1 (vége)
Kanada – Japán2 7:1 (vége)
Svédország
5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
Magyarország
vasárnap 23.03.2014, 14:30 • Káposztásmegyeri jégpalota, Budapest • U18 Női Világbajnokság

Sajnos nem lett szoros a találkozó, remekül zárt a svéd védelem és a támadásokban is igen sikeresnek bizonyultak.
    Ennél többre számítottunk, nemrég csak hosszabbításban kaptunk ki ugyanettől a csapattól, most azonban a játék minden elemében felülmúltak minket a vendégek.
    A magyar nézőknek legalább annyi öröm maradt, hogy egy magyar gólnak is örülhettek, Horváth Tifani szerezte!
    A végeredmény tehát Svédország – Magyarország 5-1!
    Van még bőven lehetőségünk javítani.
    Köszönöm figyelmüket!
    ---- (16:37:41)

60:00

59:00
    Nincs továbbra sem kép, de változás sincs a találkozón.

57:20
    Svédország gólt szerzett!
    A gólt AMANDA HELGOSTAM szerezte, gólpassz: Sodergren. Beszorították a svédek a mieinket a kapunk elé, Anna Södergren korongját AMANDA HELGOSTAM lőtte be közelről Németh Anikó kapujába! 5-1

57:00
    Egy távoli lövést véd Németh Anikó, a piros mezes hazaiak szerzik meg.

56:25
    Pintér Lili jobbról kapura vitte, próbált keresztbe passzolni, követte az akciót Krivi, de pontatlan az átadás, nagy helyzet maradt ki!

56:00
    Horváth Tifanit találták lesen a játékvezetők.

55:00
    Jókai-Szilágyi szerzett korongot, próbált szólózni, ám két védő jutott rá és a középpályán le is szerelték.

54:01
    Lesre csusszant egy sárga mezes játékos, a buli után bevitték a harmadunkba.

52:40
    Most eseménytelen, lassú játék, de a svédek majdnem helyzetbe kerültek.

51:45
    Pintér tüzelt jobbról, talán megjött a magyar lányok önbizalma az előző góltól!

51:12
    Magyarország gólt szerzett!!
    Végre megvan a szépítő gólunk! Egy remek támadás végén HORVÁTH TIFANI talált a kapuba, megtört a jég, gólt ütött a magyar csapat! 4-1!!
    Gólpassz: Németh Bernadett.

50:33
    Emberelőnyben is tilost ütöttünk, ez nem a mi napunk egyelőre.

49:30
    Hosszan adogattuk körbe, középen helyzetbe került Ungár Rebeka, közeli bombáját azonban Berglind bravúrral hárítja!

49:00
    5 a 4 ellen, felálltak a piros mezesek, Dabasi lövése levágódik a védőkről.

48:45
    Hanna Olsson jut a kiállítás sorsára, két percig emberelőnyben a magyarok.

48:30
    Pintér Hanna két védőn hámozta át magát, de lőnie végül nem sikerül.

48:00
    A svédek negyedik sora is eredményes, két Németh bravúr után középre passzolt korongból MOA WERNBLOM egy tömörülésből a kapu közepébe bombázott! 4-0 Svédország javára, végleg eldőlt a találkozó sorsa!

47:45
    Dabasi tüzelt középről, Berglind védi, a kontrából helyzet, Németh is bemutat egy szép védést.

Gólok és gólpasszok: 3. Husak-Asp (Helgöstam), 28. Gradin (Jonsson), 37. Husak-Asp (Adolfsson, Strandberg), 48. Wernblom, 58. Helgostam (Södergren, Benn) – 52. Horváth (Németh, Medgyes)

Svédország: Berglind (Aberg) – Strandberg, Adolfsson, Husak Asp, Olsson, Samuelsson – Evertsson, Viklund, Sköld, Wessling, Muren – Karlsson, Jonsson, Helgöstam, Benn, Södergren – Backebo, Gradin, Hjalmarsson, Svensson, Wernblom
    Magyarország: Németh A. (Poltzer) – Németh B., Tóth, Krivi, Horváth, Pintér Lili – Köles, Medgyes, Kiss, Dabasi, Grkovic – Pál, Odnoga, Ungár, Pintér Hanna, Jókai-Szilágyi – Holzer, Nagy, Pártos, Gottlibet

Játékvezetők: Mallette Meghan (CAN) – Connolly (USA), Leet (EST)