Borussia Dortmund – FC Schalke 04 0:0 (vége) | Werder Bremen – VfL Wolfsburg 1:3 (vége) | Braunschweiger TSV Eintracht 1895 – 1. FSV Mainz 05 3:1 (vége)
Hertha BSC – Bayern München 1:3 (vége)
Werder Brémy
1:3 (1:2)
VfL Wolfsburg
kedd 25.03.2014, 20:00 • Weserstadion, Bréma • Bundesliga

A Wolfsburg könnyedén kezdte , majd úgy is zárta a mérkőzést. A Werdernek sikerült szépítenie időben, de az egyenlítés nem jött össze, pedig még a kapufát is eltalálták, Aztán az lenni szokott a kihagyott hazai helyzetek után jött a harmadik vendég gól és minden eldőlt!
    Ezzel a győzelemmel a Wolfsburg felugrott az ötödik helyre, de a Mönchengladbach még holnap játszik és visszavehetik ezt a helyezést. (22:00:47)

90+1
    Trasch jobb oldali beadását fogta Wolf

90
    Két perc lesz a hosszabbítás.

90
    Csere a Werder Bremennél: lemegy Petersen, bejön Avicek.

89
    Csere a VfL Wolfsburgnál: lemegy Perisić, bejön Schafer.

88
    Junuzovic rántotta le Rodriguezt, sárga lapot kapott érte.

87
    Csere a VfL Wolfsburgnál: lemegy Arnold, bejön Polak.

86
    Caliguri egy szép lövőcsel után lő kapura 12 méterről, de Caldirola a gólvonalról kivágja a labdát.

85
    Most már csak a vendégeknél a labda, nyugodtan adogatnak. Így elég unalmas lesz a vége.

84
    Fritz kapott sárgát egy durva belépőért.

82
    A kaput eltaláló lövésekben 7:4 a vendégeknek, ebben is jobbak.

81
    A hazaiak mintha már feladták volna, a Wolfsburg kényelmesen passzolgat hátul.

80
    Fritz lépett oda keményen az ellenfelének, a vendégek jöhetnek szabadrúgással

79
    Most aztán oda a hazaiak minden reménye, két gól már a hátrányuk.

78
    A Wolfsburg gólt szerzett!
    Olic kapott remek kiugratást, de Grün fogta a 15 méteres lövését, a kipattanóból viszont MAXIMILIAN ARNOLD 20 méterről a jobb felsőbe vágta a labdát.

76
    Grün kapus csúszott el egy kirúgásnál, de szerencséjére nem ment ellenfélhez a labda.

75
    Olic lökte el a tizenhatos előtt Prödlt, szabadrúgás kifelé a hazaiaknak.

74
    Caldirola bal oldali beadását fogta Grün.

Kolarics László

Gólok: 16. Prödl – 2. Malanda, 10. Perisic, 78. Arnold

Lapok:   84. Fritz (BRM), 88. Junuzovic (BRM) – 34. Perisic (WOL)

Werder Brémy: Wolf – Fritz, Prodl, Lukimya, Caldirola- Kroos(45.Makiadi), Junuzovic, Obraniak(46.Elia), Hunt – Petersen(90.Avicek), Di Santo
    Cserék: Mielitz, Makiadi, Ekici, Elia, Gebre Selassie, Aycicek, Kobylański

VfL Wolfsburg: Benaglio(Grün, a félidóben) – Trasch, Klose, Naldo, Rodriguez – Malanda, Gustavo – Caligiuri, Arnold(87.Polak), Perisic(89.Schafer ) – Olic
    Cserék: Grun, Ochs, Schafer, Scheidhauer, Polak, Kutschke, Knoche

Játékvezetők: Daniel Siebert