Manchester United – Manchester City 0:3 (vége) | Arsenal FC – Swansea City 2:2 (vége) | Newcastle United – Everton FC 0:3 (vége)
Manchester United
0:3 (0:1)
Manchester City
kedd 25.03.2014, 20:45 • Old Trafford, Manchester • Barclays Premier League

Teljesen megérdemelten, megerőltetés nélkül győz a Manchester City a Manchester United vendégeként, a vörös ördögök játéka egészen pocsék nem csak ma, de az egész szezonban.
    A második félidőben a City átengedte a területet a hazaiaknak, de Rooney és társai ezzel nem tudtak élni, Dzeko az 57. percben egy szöglet után duplázott, majd a kegyelemdöfést Yaya Touré találata jelentette a 90. percben! (22:40:18)

90+3
    Les miatt jöhet a City.

90+2
    Chicharito pontatlan labdája után kirúgással jöhet a City.

90+1
    Három perc lesz a hosszabbítás.

90
    A City gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Padlón a vörös ördögök! Milner labdája Jonesról YAYA TOURÉ elé pattan, aki egy lövőcselt követően jobbal, 13 méterről kilövi a hosszú alsót! 0-3!

90
    Mata sarokrúgása egy cseppet sem veszélyes.

89
    A sorfalról felpattan a labda, Mata próbálkozott, Hart bokszolja fölé a játékszert, szöglet.

88
    Szabadrúgáshoz jut a United, a távolság 28 méter lehet.

87
    Valencia löki el Zabaleta-t a tizenhatoson belül, de mehet tovább az akció.

86
    Rooney kiszorított helyzetből, a tizenhatoson kívülről a blokkba lő.

85
    Kagawa megy el a jobb oldalon, középre ad, de nem talál társat a labdája.

83
    Mata pontrúgását kivágják a vendégek.

82
    Újabb hazai szabadrúgás ezúttal azért jóval messzebbről.

81
    Rooney egyből kapura, a hosszú felső volt a cél, Hart vetődve hárít!

80
    Evra a földön, a tizenhatos oldalvonala mellől jöhet a United.

79
    Utolsó csere a City-nél is: a duplázó Dzeko megy le, a helyén Negredo folytatja.

78
    Demichelis remek szerelése még rápattan Rafaelre, így a vendégek dobhatnak.

Nagy Zalán

Gólok: 1. Dzeko, 57. Dzeko, 90. Y. Touré

Lapok:   16. Welbeck (MAN), 30. Fellaini (MAN) – 12. Kompany (MAC), 45+3. Fernandinho (MAC)

Manchester United: De Gea – Rafael, Jones, Ferdinand, Evra – Carrick, Cleverley(Kagawa, a szünetben) – Mata, Fellaini(Valencia, 66.), Rooney – Welbeck(Chicharito, 76.)
    Manchester City: Hart – Zabaleta, Kompany, Demichelis, Clichy – Y. Touré, Fernandinho – Navas(J. Garcia, 68.), David Silva, Nasri(Milner, 74.) – Dzeko(Negredo, 79.)

Játékvezetők: Michael Oliver – Burt, England

Nézőszám: 76000