Manchester United – Manchester City 0:3 (vége) | Arsenal FC – Swansea City 2:2 (vége) | Newcastle United – Everton FC 0:3 (vége)
Arsenal FC
2:2 (0:1)
Swansea City
kedd 25.03.2014, 20:45 • Emirates Stadium, London • Barclays Premier League

A mérkőzés 73. percéig úgy tűnt nem tud mit kezdeni mezőnyfölényével a hazai csapat. A 73. és 74. percben két gyors gólt rúgtak. Ezután volt néhány veszélyes kontrája a vendégek, de ugyan annyira benne volt az is, hogy az ágyúsok megszerzik a harmadik mindent eldöntő találatot. Nem így alakult, összehoztak egy öngólt, így ma be kell érniük egy döntetlennel.
    Pár hete még bajnokesélyesként emlegették a hazaiakat, most azonban szokás szerint a BL helyért küzdenek! A Swansea ezzel a döntetlennel 5 pontra lépett meg a kiesőzónától.
    A tabella hátsó és első részében is várhatóak még izgalmak!

Köszönöm a figyelmet, tartsatok velünk legközelebb is!

Arsenal FC – Swansea City 2:2! (22:42:25)