Váci KSE
24:24 (13:10)
Mezőkövesdi KC
péntek 28.03.2014, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Vác • Férfi kézilabda NB1

Remek mérkőzést láthattunk a mai napon, valóban igazi alsóházi rangadó lett belőle. Végig szorosan haladtak egymás mellett a csapatok, az alig 150 néző is remek hangulatot teremtett, beleértve a maroknyi, ám igen hangosan buzdító vendégtábort is.
    Bár a második félidő közepén elúszni látszott a mérkőzés a Vácnak, végül a Mezőkövesd örülhet az egy pontnak, az utolsó pillanatokban egyenlítettek ki. Ünnepel a vendégtábor, a játék képe alapján igazságosnak tűnik az x.
    A vendégeknél Benis és Cuzic játszott remekül, a váciaknál Laurencz és Vitáris emelkedett ki, valamint remek megmozdulásai akadtak Székely Kristófnak is.
    A Vác rengeteg ziccert kihagyott, nem sikerült igazán kihasználniuk az emberelőnyöket sem, így végül is meg kell elégedniük a döntetlennel, de ez is egy pont.
    A végeredmény tehát Váci KSE – Mezőkövesdi KC: 24-24.
    ---- (19:33:47)

60
    Vége a mérkőzésnek.

60
    Vége a második félidőnek. (24:24)

60
    DUKIC 5 mp-el a vége előtt kiegyenlít jobb oldalról, ellentámadásra már nem lesz idő. (24:24) (24:24)

60
    15 mp van hátra. (24:23) (24:23)

60
    Gábori kap kettő perces büntetést, a pályáról kiesett Szepesi az oldalvonalnál. (24:23) (24:23)

60
    Óriási figura végén LENDVAY talál beállóból a kapuba! (24:23) (24:23)

60
    Passzív, 45 mp. (23:23) (23:23)

59
    Hosszú lefolyású váci támadás, sok faulttal. (23:23) (23:23)

59
    Két perc hátra, egyenlő állás. (23:23) (23:23)

58
    Vitáris védte Dukic átlövését jobbról, jöhet a Vác. (23:23) (23:23)

58
    Laurencz lövését blokkolták le, jöhet a Kövesd. A publikum reklamál, de ennél az esetnél úgy tűnt, hogy jogtalanul. (23:23) (23:23)

58
    Vitáris véd bravúrral és György pedig a lepattanót szerzi meg. (23:23) (23:23)

58
    Az utolsó három perc kezdődött el, vajon ki bírja jobban idegekkel a végjátékot? (23:23) (23:23)

57
    Skaliczki László kikéri utolsó idejét 56:50,8-nál. (23:23) (23:23)

57
    SZÉKELY Kristóf keveredett a jobb szélre és jobb kézzel is szép gólt lő. Újra egál! (23:23) (23:23)

57
    Pált rántják le középen, szabaddobás. (22:23) (22:23)

56
    Futnia kell az eredmény után a Vácnak. (22:23) (22:23)

56
    BENIS Bence egészen csodásan vált le az emberéről, beállóban labdát kapott és hátrányban is megszerzi a vezetést a Kövesdnek! (22:23) (22:23)

Kommentátort keresünk a Mezőkövesdi KC csapatának meccseihez. További információk.

Váci KSE: Vitáris, Kreisz – Bajorhegyi, Székely, Simányi, Császár, Tyiskov, Lendvay, Nikolicza, Laurencz, Gábori, Pál, Kocsi Joháczi, György
    Mezőkövesdi KC: Kovács, Kiss – Radnic, Szepesi, Bakos, Dobó, Trivkovics, Benis, Kovács, Molnár, Cuzic, Dukic, Pavlovics, Grünfelder, Tóth

Játékvezetők: Horváth Péter, Marton Balázs