24:24 (13:10)
Mezőkövesdi KC
péntek 28.03.2014, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Vác • Férfi kézilabda NB1

60
    Gábori kap kettő perces büntetést, a pályáról kiesett Szepesi az oldalvonalnál. (24:23) (24:23)

54
    Mivel ez a harmadik két perce, piros lapot is kapott Radnic. El kell hagynia a játékteret. (21:22) (21:22)

54
    Az előbb gólt szerző Radnic kapott két percet, ez a harmadik neki. (21:22) (21:22)

53
    Kiállítás a túloldalon is, Laurencz kap két percet, Szepesi István esett nagyot középen. (21:20) (21:20)

50
    Felesleges lerántásért kettő perces büntetést kapott Tóth Balázs. 26 mp-ig kettős előnyben a váciak. (20:20) (20:20)

49
    Radnic kapott két perces büntetést, újabb esély a váciak előtt. (19:20) (19:20)

47
    Pavlovics Matija kapott két perces büntetést, esély a Vácnak a felzárkózásra. (17:20) (17:20)

44
    Bajorhegyi Ádám kapott újabb két perces büntetést. (17:18) (17:18)

41
    Kettő perces kiállításban részesül Trivkovics. Emberelőnyben a Vác. (15:15) (15:15)

35
    Laurencz levegőben való lökéséért kettő percet kap Radnic. (13:12) (13:12)

34
    Kocsi András kapott kettő percet. (13:12) (13:12)

29
    Mivel erősen reklamált az eset után Pavlovics, két perces büntetést is kapott. (12:10) (12:10)

9
    Bajorhegyit állítják ki két percre a bírók kis gondolkodás után. (4:2) (4:2)

Kommentátort keresünk a Mezőkövesdi KC csapatának meccseihez. További információk.

Váci KSE: Vitáris, Kreisz – Bajorhegyi, Székely, Simányi, Császár, Tyiskov, Lendvay, Nikolicza, Laurencz, Gábori, Pál, Kocsi Joháczi, György
    Mezőkövesdi KC: Kovács, Kiss – Radnic, Szepesi, Bakos, Dobó, Trivkovics, Benis, Kovács, Molnár, Cuzic, Dukic, Pavlovics, Grünfelder, Tóth

Játékvezetők: Horváth Péter, Marton Balázs