Ferencváros Bp. ESMTK – Dab.Docler 2:1 (vége) | DVTK Jegesmedvék – Fehérvár AV19 2:5 (vége)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
2:5 (2:0, 0:4, 0:1)
Fehérvár AV19
vasárnap 30.03.2014, 17:00 • Miskolci Jégcsarnok • Borsodi Magyar kupa

58:08
    Colton Yellow Horn a kispadon töltheti a szezon utolsó két percét gáncsolásért – hacsak nem esik hazai gól ez alatt.

55:24
    Tóth és Orbán vitatkoznak össze Bálizs kapujától nem messze, de többen is beszállnak a beszélgetésbe, végül Benk András kap két percet.

44:02
    Juraj Durco kap kettő percet.

34:16
    Varga Arnoldnál gurul el a gyógyszer és támad rá az őt bottal piszkáló Dubekre. Mindketten mehetnek a padra. Bottal akasztás az utóbbi vétke, durva játék az előbbié.

33:00
    Hajóst is kiállítják gáncsolásért, négy a három ellen már a vendégek.

32:26
    Rafaj és Szirányi akadnak össze, két-két perc durva játékért.

27:22
    Miskolczi áll ki két percre magas bottal való játékért.

15:36
    Tóth Adrián is kiáll Richard Jackmannel együtt.

15:30
    Rafaj nem megengedett testjátékért ül le, Szirányi durva játékért.

10:31
    Miskolczi Márkot állítják ki két percre testreütésért.

6:51
    Kovács Csaba durva játékért ül le két percre.

3:47
    Popovics és Naglich akadnak össze, komoly bunyó robban ki egy az egy ellen, amely Popovics győzelmével ér véget. A kedélyek lassan lenyugszanak, a két játékos pedig az öltöző felé veszi az irányt.

Dénes Szarka

Gólok és gólpasszok: 7. Knox (Láda, Dubek), 11. Tóth – 30. Szirányi (Kovács, Varga), 32. Banham (Horn), 35. Kovács (Jackman, Sertich), 39. Horn (Kovács), 45. Banham (Horn, Kiss)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Gyenes (Duschek) – Boyle, De Bruyn, Knox, Hafner, Miskolczi – Durco, Vojtkó, Roczanov, Dubek, Rafaj – Láda, Hegyi, Hajós, Popovics, Tóth – Budai, Ritó, Fliszár
    Fehérvár AV19: Bálizs (Rajna) – Sertich, Kiss D., Banham, Yellow Horn, Naglich – Szirányi, Jackman, Nemes, Kovács, Németh – Hetényi, Varga, Kocsis, Benk, Sárpátki – Pozsgai, Orbán, Vincze, Tóth, Magosi

Játékvezetők: Varjú, Haszonits – Vas, Juhász