Ipress Center-Vác – Békéscsaba 24:24 (vége) | Veszprém BKC – SBS Eger-Eszterházy SE 39:24 (vége)
Ipress Center-Vác
24:24 (12:9)
Eubility Group - Békéscsabai Előre NKSE
szombat 12.04.2014, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Vác • Női kézilabda NB1

60
    NYIKOLAJENKO belőtte a felső léc alá a hetest, egyenlít a Békéscsaba!! (24:24) (24:24)

59
    1,5 perc hátra, Bakó Botond kér időt. (24:23) (24:23)

58
    NYIKOLAJENKO a szokásos magabiztossággal veri be a büntetőt. (24:23) (24:23)

50
    KAMPER magabiztosan a bal alsóba bombázta a hetest. (22:18) (22:18)

47
    Nikcevic kap két percet visszahúzásért. Ez rossz bolt volt a Vácnak. (20:17) (20:17)

43
    Glusica lecsapta szó szerint Drávait 9 méteren, két percre kiáll. (19:15) (19:15)

42
    KAMPER Olívia Veressnek is bebombázta a hetest. (18:14) (18:14)

42
    Visszafújták Szondi gólját, de hetes a Vácnak és két perc Szöginek. (17:14) (17:14)

40
    NYIKOLAJENKO első szándékból a bal felsőbe lövi a büntetőt. (16:14) (16:14)

40
    Szondi Zsófia áll ki két percre és hetes a Békéscsabának. (16:13) (16:13)

39
    Konkoly Csaba próbál kitalálni valami újat támadásban, egyelőre a csabaiak zavaró védekezése óta nem sok babér termett a hazaiaknak. Az időkérés után váci támadás jöhet. (16:13) (16:13)

33
    Bakó Botond kért időt a Békéscsabának. Öt gólra hízott elég gyorsan a váci előny, szeretné megállítani a hazaiak elszakadását. (14:9) (14:9)

30
    Konkoly Csaba kapott sárga lapot reklamálásért. Időn túli szabaddobással jöhet a Csaba. (12:9) (12:9)

24
    Nyikolajenko is sárga lapot kap, ez a csabai harmadik sárga. (8:8) (8:8)

22
    Időt kért Bakó Botond. Közben egy váciakat sújtó ítélet miatt háborog a közönség. (7:8) (7:8)

22
    Hámorit vitte el a hév, lerántotta Hanczvikkelt, ez is két perc. (7:8) (7:8)

20
    Sokadik, zsinórban elkövetett faultja miatt Glusica kiáll két percre. (7:8) (7:8)

20
    NYIKOLAJENKO hanyag mozdulattal finoman lövi a hetest a bal alsóba. (7:8) (7:8)

13
    KAMPER ismét eredményes hetesből, a Vácnál az előny újra! (6:5) (6:5)

10
    Fülöp Andrea kapott két perces büntetést, lerántotta Glusicát. (5:4) (5:4)

9
    Szondi Zsófia is besárgul, már három sárga lap a Vácnál. (4:3) (4:3)

8
    KAMPER Olívia első szándékból bebombázza a hetest, vezet a Vác. (4:3) (4:3)

8
    Sandra Nikcevic lökte Glusicát, sárga lapot érdemelt érte. (3:3) (3:3)

5
    Sárga lapot kapott Glusica Leposava, Dakos lerántásáért. (1:2) (1:2)

4
    Virág Noémi is besárgult. (0:2) (0:2)

3
    Szabó Valéria kapott sárga lapot. (0:1) (0:1)

Ipress Center-Vác: Triffa, Bíró – Niksic, Hámori, Hansághy, Farkas, Szondi, Ivanics, Kamper, Szádvári, Ertl, Fülöp, Nikcevic, Dakos, Drávai, Virág – Vezetőedző: Konkoly Csaba
    Eubility Group - Békéscsabai Előre NKSE: Dömény-Veress, Sipeki, Terenyi – Hanczvikkel, Gávai, Tóth S., Nyikolajenko, Csáki, Szabó, Szögi, Dombi, Kelemen, Walfisch, Glusica, Barján, Diószegi – Vezetőedző: Bakó Botond

Játékvezetők: Heim Attila, Jolántai Csaba